عمومی

خدمات‌دهی به مردم در خارگ تقویت می‌شود/ رفع نیازهای گمرک – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

محمدرضا دشتی زاده عصر یکشنبه در حاشیه نشست انجمن گمرکات جزیره خارگ وی در گفتگو با خبرنگار آنلاین اظهار داشت: گمرک یکی از سازمان های مهم جزیره است. خارگ جنبه استراتژیک و اقتصادی دارد.

وی افزود: مسئولیت گمرک در این جزیره اجرای کلیه شرایط، وصول کلیه وجوه گمرکی و همچنین اجرای سایر قوانین و مقررات مربوط به واردات، صادرات و جابجایی یا نگهداری بر عهده گمرک است. از کالاها .

فرماندار ویژه خارگ وی افزود: در جلسه ساماندهی گمرکات جزیره خارگ همراه با رؤسای منطقه ای شرکت های نفتی ساکن آنجا خارگ مشکلات و مشکلات گمرک بررسی شد اما با همکاری و همکاری همه شرکت های نفتی نیاز گمرک برطرف شد. خارگ آنها زمان را در برنامه های خود قرار می دهند.

وی تایید کرد: وجود گمرک در سراسر جزیره خارگ مهم در ابعاد مختلف؛ هم صادرات نفت و هم تامین نیازهای مردم به کار آنها بستگی دارد.

دشتی زاده گفت: بر اساس دستورالعمل ابلاغی شرکت ملی نفت ایران، شرکت نفت فلات قاره متولی اصلی حمایت از ارائه خدمات گمرکی است. خارگ و در این زمینه سایر شرکت های نفتی نیز باید به شیوه خود همکاری کنند.

وی خاطرنشان کرد: تقویت بخش های خدماتی نوار نقاله در خارگ می تواند در کاهش هزینه ها و همچنین تکمیل چرخه خدمات انسانی موثر باشد.

دکمه بازگشت به بالا