عمومی

خدا باید از کار ما راضی باشد/ کاری با افراد بیمار ندارم – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، مهدی تارتار عصر یکشنبه در نشست خبری پیش از بازی با پرسپولیس گفت: بازی سختی بود، قهرمانی در لیگ برتر در فصلی که پرسپولیس پنج ساله است و یکی از بهترین تیم های لیگ است. بازی قهرمانی و آمدن به اصفهان برای برد.” و ما این را می دانیم.

وی افزود: هفته گذشته تمرینات خوبی انجام دادیم و با آگاهی کامل با پرسپولیس مبارزه خواهیم کرد و این بازی را کاملا به بازیکنان اطلاع دادیم و می دانستیم بازی سنگینی است و باید چند اشتباه مرتکب شویم و امیدواریم در یک بازی هوشمندانه انجام دهیم. ما می توانیم به هدف خود دست یابیم. نکته این است که بیایید به آنجا برویم.

سرمربی تیم فوتبال زومبل درباره شایعه تبانی در لیگ برتر توضیح داد: بعد از بازی فردا در این باره صحبت می کنم، در حال حاضر تمام تمرکز روی بازی فردا است که امیدواریم نتیجه بازی فردا رقم بخورد. کامل. موفق.» باشد که بتوانیم بسیاری از مشکلات را به راحتی نام ببریم و توضیح دهیم.

وی افزود: تمام تلاش ما این است که با وجود عملکرد خوبی که در دو بازی اخیر داشتیم، به روند خوب سال گذشته برگردیم. گیر ما ناکام ماندیم، در بازی مسجدسلیمان کمک داوران تاثیر کاملی روی نتیجه داشتند و کارشناسان هم به این موضوع اذعان داشتند و بازی را با هواداران سنجیدند، اما متاسفانه شکست خوردیم. ما در مورد آن نگران نیستیم. با توجه به نتایج.

تارتار درباره احتمال انصراف پرسپولیس از قهرمانی با ماندن زیرانیا گفت: خیلی امیدواریم، سرمربی پرسپولیس و من یادم هست پرسپولیس را گرفتیم.

وی افزود: در پنج سال اخیر پرسپولیس قهرمان ایران بوده، رقبای فوتبالی که همیشه استقلال و سپاهان بوده‌اند، پرسپولیس را شکست نداده‌اند، اما تیم ما برد، پرسپولیس در آن زمان در نفت مسجد بود. سلیمان در آزادی ولی افسوس که بعضی ها دنیا را باور ندارند، همه بازیکنان و مربیانی که با آنها کار کردم مرا می شناسند، به این چیزها اهمیت نده، مهم رضایت خدا از ماست، بنده بیمار نه برای ما بسیار مهم است

مربیان تیم فوتبال زیرانیا ادامه دادند: پوریا پورعلی، حسین ابراهیمی، امیرحسین صدقی و یکی دو بازیکن دیگر مصدوم شدند اما این بازی را نباختیم.

دکمه بازگشت به بالا