عمومی

خاطرات رزمندگان و پیشکسوتان دفاع مقدس گنج است – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، سردار عبدالله ملکی شامگاه چهارشنبه در نشست فرماندهان نیروی دریایی ارتش و سربازان ارتش جمهوری اسلامی در اردوگاه فرهنگی تربیتی شهید هاشمی نژاد عباس آباد بهشهر اظهار داشت: آینده تغییر می کند. رهبر باشید ملکی یاد و خاطره حرم را برشمرد و گفت: خاطره نهفته در دل رزمندگان، فرماندهان و بیگانگان در عصر حرم، گنجی است و باید در قالب کتاب و هنر به مردم نشان داده شود.

مدیرکل حفاظت میراث و نشر ارزش‌های حراست به نقش تکاوران نیروی دریایی ارتش در تظاهرات ۳۴ روزه خرمشهر اشاره کرد و ادامه داد: تکاوران نیروی دریایی با سپاه، بسیج و مهاجرین منطقه خوزستان در عملیات بیت. ماسینا حماسه آفریدند.

وی فداکاری های این مدافعان را برشمرد و افزود: حفظ ارزش های نظام و دفاع از منافع ملت جزو وظایف این مردان جنگ و جهاد است که از دیرباز در تاریخ شاهد آن بوده ایم. در این انقلاب و ما باید قدر این مجاهدان را بدانیم. “

وی با بیان اینکه توکل به خدا و انسجام در ارتش از عوامل اصلی پیروزی رزمندگان اسلام در دوران هشت سال دفاع مقدس بود، گفت: حضور داشتند و مسئولیت داشتند.

سردار ملکی حماسه آزادسازی خرمشهر را نشانه ایستادگی ملت ایران برشمرد و گفت: امروز حماسه فتح خرمشهر به عنوان یک اندیشه و فرهنگ باید به گوش مسئولان و جامعه برسد. “

در پایان این مراسم چند تن از فرماندهان و پیشکسوتان نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی در حماسه مقاومت سال 59 و عملیات بیت حضور داشتند. ماسینا تقدیر و تشکر ارائه شد.

دکمه بازگشت به بالا