اجتماعی

حکومت پهلوی غرق در فساد و مزدوری بود/ رضاخان ۶ هزار آبادی را به نام خود سند زد

ترند روز/ گلستان معاون وزیر کشور با اشاره به اینکه الان عده‌ای فکر می‌کنند همه چیز در دوران پهلوی کابوس بود، گفت: در دوران پهلوی چیزی جز فساد، پورنوگرافی، مزدوری و آلودگی وجود نداشت.

محمد عباسی عصر دوشنبه در مراسم گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هفتم تیر، شهید مظلوم آیت الله بهشتی و 72 تن از یاران امام خمینی (ره) اظهار داشت: جامعه ای سالم و مقدس.

وی با بیان اینکه راهپیمایی ها و راهپیمایی های نظامی حزب الله حامی نوعی حکومت ولایی است که بتواند ارزش های دین را در جامعه اعمال کند، افزود: البته هرگاه بدون شرع و ایمان برگزار می شد این بخش از مبارزه منجر به التقاط و البته التقاط می شد. اگر شعار اسلام داده شود و احدی نسبت به اجرای آن حساس نباشد و مبارزه نباشد، قرآن کریم و کرامت خداوند در پنجره ای محو می شود.

معاون وزیر کشور با تاکید بر اینکه دشمنان اسلام از جمله شیطان همواره تلاش کرده اند تا گروه های اجتماعی را جایگزین رهبران کنند، گفت: در این میان ظالمینی که در طول تاریخ بر ملت ها حکومت کرده اند حافظ شیطان هستند. به دلیل حکومت ظالمان و محافظان شیطان که جامعه را با نقشه های شیطانی رهبری می کردند.

عباسی با بیان اینکه پس از انقلاب امام خمینی (ره) و زحمات ارزشمند شهدا، دیگر اجازه نمی دهیم شیطان بر جامعه حکومت کند، یادآور شد: در اوایل انقلاب اسلامی حدودا 245 گروه مختلف در گوشه و کنار دانشگاه مشغول به کار بودند و به دنبال ایجاد تفرقه و توطئه بودند اما مردم اجازه این کار را ندادند.

وی افزود: آنچه مهم است عده ای بودند که در انقلاب اسلامی ایستادگی کردند و جان خود را فدا کردند و در این راه شهیدان مطهری، بهشتی و سردار شهید سلیمانی و سرداران توانستند از دیگر بزرگان مسلمان این کار را انجام دهند. و شهدای دیگر در راه پاسداری از خون انقلاب اسلامی.

رئیس سازمان امور اجتماعی کشور در پاسخ به این سوال که چرا افراد کثیفی مانند محمدرضا پهلوی در آن زمان بر کشور ایران حکومت می کردند؟ که به چیزی جز جنسیت و فساد فکر نمی کرد، جای او را گرفت.

عباسی با بیان اینکه امروز عده ای فکر می کنند که همه چیز در دوران پهلوی کابوس بوده جای تعجب دارد، خاطرنشان کرد: در آن زمان چیزی جز فساد، فحاشی، مزدور وجود نداشت، جنگ و آلودگی، البته الان نمی خواهیم بگوییم. همه چیز در کشور ما بسیار خوب و محبوب است و به جایگاه مورد انتظار امام و شهدا رسیده است، اما دوران پس از پیروزی انقلاب اسلامی با دوره پهلوی قابل مقایسه نیست.
انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا