حملات گسترده اشغالگران در خان‌ یونس

ارتش اشغالگر امروز-سه شنبه- بمباران خان یونس را تشدید کرد تا برای عملیات نظامی جدیدی که تهدید به انجام آن در این شهر کرده، آماده شود، در حالی که گزارش‌های رسانه‌ها از یک «رویداد سخت» که برای سربازان اشغالگر در غزه رخ داده، خبر دادند.

به گزارش ترند روز، ساعاتی پس از صدور دستور ارتش اشغالگر به ساکنان مناطق شرقی خان‌ یونس برای تخلیه آنجا به بهانه پرتاب موشک‌هایی از داخل این شهر به سمت شهرک‌های غلاف غزه، جنگنده‌های رژیم صهیونیستی شب گذشته و بامداد امروز حملات شدیدی را به مناطق مختلف خان یونس انجام دادند.

برای ساعاتی مناطق شرقی و جنوبی شهر مورد حملات هوایی و کمربندهای آتش قرار گرفت. وبگاه‌های فلسطینی تصاویری را منتشر کردند که بمباران شدید در طول شب را نشان می‌داد.

خبرنگار الجزیره گفت: این بمباران مناطقی از جمله قیزان رشوان در جنوب، تقاطع المطاحن در شمال و عبسان الکبیره در شرق را هدف قرار داد که منجر به شهید و زخمی شدن تعدادی شد.

شبکه الاقصی فلسطین نیز پیش از بامداد امروز گزارش داد که بر اثر بمباران شدید رژیم صهیونیستی به این شهر، هشت شهید و بیش از ۳۰ زخمی برجای گذاشت که به مجتمع پزشکی ناصر در خان یونس در جنوب نوار غزه منتقل شدند.

تهدید اشغالگران مبنی بر آغاز عملیات نظامی جدید، تعداد زیادی از ساکنان را از مناطق شرقی خان یونس آواره کرده است.

کلیپ‌های ویدیویی در شبکه‌های اجتماعی نشان می‌دهد که آواره‌ها شب را در خیابان‌ها سپری کردند.

بمباران شب گذشته رژیم صهیونیستی علاوه بر خان یونس، مناطق دیگری را در مرکز و جنوب نوار غزه هدف قرار داد و خبرنگار الجزیره گفت که این حملات منجر به شهادت و زخمی شدن‌ها در اردوگاه نصیرات شد.

منابع فلسطینی اعلام کردند که هواپیماهای اشغالگر شب به شدت در آسمان شهر غزه و مرکز غزه پرواز کردند و همزمان با گزارش‌هایی مبنی بر یک عملیات مقاومتی خاص در محور نتزاریم بود.

منابع فلسطینی همچنین اعلام کردند که بمباران صهیونیست‌ها مناطقی در شهر رفح را هدف قرار داده است. بمباران روز گذشته رژیم صهیونیستی به نوار غزه بیش از ۲۰ شهید برجای گذاشت.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا