اجتماعی

حمایت سازمان وزش شهرداری تهران از استارت‌آپ های ورزشی

مدیرعامل انجمن ورزش شهر تهران از برگزاری هشتمین رویداد فناوری شهر تهران با موضوع «ورزش به مثابه شهروندی» خبر داد و گفت: از کلیه شرکت های دانش بنیان و استارت آپ ها برای شرکت در این رویداد و ارائه خلاقیت دعوت به عمل می آید. و نوآوری هدف آن توسعه ورزش شهروندی و کمک به ایجاد سلامت و نشاط در جامعه است.

به گزارش ترند روز، اوجاقی برگزاری این رویداد را گامی دیگر در راستای پاسخگویی به نیازهای ورزش شهروندی خواند و خاطرنشان کرد: هشتمین رویداد فناورانه شهرداری تهران با نام اینو اسپورت با دبیری «تهران هوشمند» در سه محور: استفاده از ابزارهای نوین برای تشویق و انجام امور «توسعه فعالیت بدنی شهروندان»، «استفاده از ابزارهای نوین برای اطلاع رسانی، اطلاع رسانی و ارزیابی اماکن و اماکن ورزشی» و «نظارت و نظارت و نگهداری اماکن ورزشی».

مدیرکل انجمن ورزش شهرداری تهران تاکید کرد: گسترش ورزش شهروندی و ارائه بهترین خدمات به شهروندان تهرانی از اهداف این سازمان است و برای تحقق این امر لازم است چالش های موجود که می تواند ترسیم شود، مورد ارزیابی و شناسایی قرار گیرد. نقشه راه آینده خوب

وی همچنین ادامه داد پس از آن بود که مهمترین مشکلات و چالش های حوزه ورزش برای شهروندان و اماکن ورزشی تحت پوشش سازمان شناسایی شد. از سوی دیگر، تحقق خواسته های رهبر، مبنای تحقق این رویداد و دعوت از شرکت های دانش بنیان و استارت آپ ها است.

اوجاقی به دو رویداد مشابه در چند سال اخیر اشاره کرد و افزود: در چند سال اخیر دو رویداد فناورانه در حوزه ورزش شهروندی به نام های «نمایش ورزشی» و «اسپورت تک» رخ داده است.

وی ادامه داد: اپلیکیشن «اینوگیم» که کمک بسیار موثری برای تشویق و ترغیب کلاس های مختلف به ورزش در روزهای سخت کرونا است، حاصل چنین فعالیتی است.

مدیرکل انجمن ورزش شهرداری تهران تاکید کرد: با تمام توان از استارتاپ های فعال در این حوزه حمایت خواهیم کرد تا با سیاست شهرداری و اجرای تدابیر مدیریتی به اهداف سازمان ورزش دست پیدا کنند. .

اوجاقی در خصوص برگزاری مجازی این رویداد، حضور استارت آپ ها و شرکت های دانش بنیان را رایگان اعلام کرد و افزود: علاقه مندان می توانند برای ارسال طرح های خود با شماره تلفن BAHAM.TEHRAN.IR تماس بگیرند.

به گزارش سایت انجمن ورزش شهرداری تهران، این رویداد از پنجم شهریور و دوازدهم شهریور آغاز می شود و وبینار مقدماتی از طریق آدرس فوق و پرسش و پاسخ برگزار می شود. آخرین مهلت ارسال آثار نیز تا 28 مهرماه پیش بینی شده است و نتایج ارزیابی 5 مهرماه همزمان با آغاز هفته تربیت بدنی اعلام و جوایز ارزنده به برندگان اعلام خواهد شد. .

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا