عمومی

حفظ آبروی دیگران از اصول مطالبه‌گری است – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، حجت الاسلام سید مهدی قریشی عصر پنجشنبه در همایش انجمن معتبر گر استان آذربایجان غربی افزود: امام حسین (ع)آ) او یکی از مدعیان اصلی جهان اسلام بود و در نامه هایی که از قیام خود می نوشت است این موضوع به صراحت بیان شده است.

نماینده حقوقی آذربایجان غربی گری آرمان های انقلاب راه امام حسین(ع) بود.آ) بیان کرد و گفت: مطالبه آرمان انقلاب اسلامی ادامه راه این امام است زیرا امام حسین (ع)آ) همچنین ادعای آرمان های پیامبر اسلام (ص)پ) ایستادند.

وی ادامه داد: مقام ولی فقیه یکی از اهداف قیام امام حسین(ع) بود.آ) استفاده کرد و موضوع مطالبه آرمان های انقلاب اسلامی را مطرح کرد تا جوانان خواستار آرمان های انقلاب باشند و نگذارند این آرمان ها فراموش شود.

امام جمعه ارومیه درباره احکام و الزامات گری گفت: مطالبه کن گری باید با رعایت حدود شرعی همراه باشد و وابسته به اصول و شرایط دین مقدس اسلام باید محقق شود.

حجت الاسلام قریشی افزود: در مطالبه آرمان های عالی انقلاب اسلامی، این حرکت باید به صورت صالح و مقدس و به نوع و شیوه مورد نیاز انجام شود. گری یکی از راه های مستحب اسلام باشد.

وکالت در آذربایجان غربی نحوه مطالبه گری وی اسلام را یکی از آرمان های انقلاب خواند و گفت: راه مطالبه گری گری اسلام یکی از آرمان های انقلاب اسلامی است و باید به آن احترام گذاشت.

دکمه بازگشت به بالا