حوادث

حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن پرشور است

رئیس سازمان وظیفه عمومی فراجا حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال را پرشور توصیف کرد.

سردار تقی مهری در حاشیه حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن در گفت‌وگو با ترند روز، گفت: یوم الله ۲۲ بهمن را به همه ملت ایران و به خصوص سربازان عزیز که درحال حاضر در مرزها، جاده‌ها، پاسگاه‌ها، کلانتری‌ها، مقرها و در جای جای میهن اسلامی ما در حال انجام وظیفه هستند؛ تبریک می‌گویم و ان‌شاءالله ۲۲ بهمن خوبی برای سربازان عزیزمان باشد.

وی با بیان اینکه بخشی از بار تامین امنیت راهپیمایی ۲۲ بهمن بر دوش سربازان عزیز است، گفت: به‌طور کلی سربازان نقش موثری در تامین امنیت کشور عزیزمان دارند و ملت ایران نیز همواره قدردان این عزیزان هستند.

رئیس سازمان وظیفه عمومی فراجا با بیان اینکه حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال بسیار پرشور بود، گفت: همواره حضور مردم تضمین کننده انقلاب اسلامی بوده است و این نشان می‌دهد که مردم عزیز ما تحت هر شرایطی پای آرمان‌های خود و شعارهای اصیل انقلاب اسلامی هستند.

مهری همچنین ازغرفه سازمان وظیفه عمومی فراجا در مسیر راهپیمایی ۲۲ بهمن بازدید کرد و گفت که سازمان وظیفه عمومی فراجا همواره در تلاش است تا از فرصت‌های مختلف برای ارائه خدمات به مردم و تسهیل امور استفاده کند.

انتهای پیام

بخش مطالب حوادث

نویسنده حوادث با توانایی ارائه نظرات و تحلیل‌های منحصر به فرد هستم. تمرکزم بر رویدادهای مهم و جالب است که خوانندگان را درگیر می‌کند.
دکمه بازگشت به بالا