اجتماعی

جهان غرب جایگاه زن را به برده‌داری نوین تنزل داده است

ترند روز/ گلستان معاون فرهنگی مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان گفت: امروز با بررسی جایگاه زن در نزد دنیای غرب خواهیم دید که غرب بردگی جدیدی را آغاز کرده است که با تمرکز بر زنان و… خانواده و کاهش جایگاه زنان به این شکل.»

حجت الاسلام رضا دیلمی عصر امروز در کارگاه «ازدواج فانتزی ممنوع» اعلام کرد: با ظهور اسلام کانون خانواده هویت و اهمیت پیدا کرده است.

وی با بیان اینکه رشد و زیبایی جامعه مبتنی بر تربیت خاصی به نام مادری است، گفت: در اسلام جایگاه زن بسیار بالاست و در صفحه داستان می بینیم که زن در جاهلیت جایگاهی نداشته و اسلام بوده است. خدمت بزرگ نه تنها به مسلمانان امروز، با توجه به جایگاه زن در نزد جهان غرب، متوجه خواهیم شد که غرب برده داری جدیدی را آغاز کرده است که بر زن و خانواده تمرکز دارد و این جایگاه والا و عنصر مهمی در خانواده تا به امروز. مرزها تحت فشار قرار گرفته اند.

معاون فرهنگی مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان حضرت فاطمه معصومه(س) را یکی از بی نظیرترین شخصیت های جهان اسلام و مایه مباهات همه انسان ها دانست و گفت: کشور ما کشور امام رضا(ع) است. (مانند). و حضرت فاطمه معصومه (س) ما به دنبال نشاط، نشاط، بلوغ هستیم، زندگی ما باید بر اساس زندگی عصمت باشد.

دیلمی ویژگی های حضرت فاطمه معصومه(س) را برجسته کرد و گفت: مقام عصمت و وساطت، زهد، تقوا و بندگی از ویژگی های این بانوی بزرگ است، از دیگر ویژگی های این بانوی کریمه هجرت عقل به ایران و امام است. . رضا(ع) و حضرت فاطمه معصومه(س) کانون جهاد در بصیرت بودند، به همین دلیل قم به عنوان امت گسترش معارف دینی و معنوی در جهان اسلام شناخته می شود.

وی حضرت فاطمه معصومه (س) را زنی بزرگوار توصیف کرد و گفت: باید قدر مقام والای اهل بیت (علیهم السلام) را در کریمه بدانیم و با کیفیت زندگی، مسیر زندگی خود را هموار کنیم. . -بیت (ع) عاقبت بخیر، عشق و رشد و شکوفایی راه ما باشد.

معاون فرهنگی مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان با بیان اینکه امروز رادیو پرافتخار رسما اعلام کرد که تمام حجاب ها بر سر زنان ایرانی می افتد، یعنی پرچم انقلاب اسلامی افتاده و نشان می دهد که حجاب مقدس است، با تأکید بر: و حفظ; به قول شهدا این سیاه چادر از خون ما مقدس تر است.

دیلمی با بیان اینکه امروز امام امت دستور جهاد تبیان را صادر کرد، گفت: اگر خانواده ای در ته برنامه های سایبری و ماهواره ای دشمن بنشیند، نمی تواند شهدای حج، باکری و همت را تربیت کند.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا