جلسه مثبت نویدکیا با مدیرعامل مس/ ماندن محرم در رفسنجان قوت گرفت – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، تیم فوتبال مس رفسنجان فصل گذشته فراز و نشیب‌های زیادی داشت و پس از جدایی ساکت الهامی، محرم نویدکیا از نیم فصل دوم هدایت این تیم را برعهده گرفت و توانست با مس نتایج بسیار خوبی را در لیگ برتر کسب کند و در پایان با ۳۵ امتیاز و با قرارگیری در رده دهم جدول به کار خود پایان داد.

مس با هدایت نویدکیا در مسابقات جام حذفی نیز خوش درخشید و تا دیدار پایانی نیز پیش رفت اما در فینال با واگذاری نتیجه به سپاهان از کسب عنوان قهرمانی بازماند.

محرم نویدکیا و حسین پورمحمدی سرمربی و مدیرعامل باشگاه مس رفسنجان امروز سه شنبه ۱۲ تیر جلسه‌ای را برای ادامه همکاری برگزار کردند که خروجی آن مثبت بود و دو طرف به توافقات خوبی دست یافته‌اند. نویدکیا از مدیران مس ۴۸ ساعت فرصت خواسته تا پاسخ نهایی خود را بدهد. با توجه به اینکه این مربی یک فصل دیگر با مس قرارداد دارد احتمال ماندن او در مس بیشتر از گذشته است.

لازم به ذکر است که روز یکشنبه ۱۰ تیر نیز نشتی بین نویدکیا، پورمحمدی و انارکی محمدی نماینده مردم رفسنجان در مجلس شورای اسلامی به میزبانی حسین مدرس خیابانی مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران برگزار شد و طرفین به توافقات خوبی رسیدند.

دکمه بازگشت به بالا