اجتماعی

جزئیات طرح ترافیک خبرنگاری/رسانه‌ها درخواست خود را به مرکز ارتباطات ارسال کنند

سخنگوی و رئیس مرکز روابط و امور بین‌الملل تهران درباره وضعیت طرح ترافیک و کارت بلیت روزنامه‌نگار گفت: شهردار تهران با حضور وزیر حمل‌ونقل و حمل‌ونقل همراه بود. ، مسئولیت صدور طرح مجوز به مرکز روابط و امور بین الملل شهرداری تهران محول شد.

به گزارش ترند روز، عبدالمطهر محمدخانی افزود: لازم است رسانه متقاضی کلیه مکاتبات مربوطه اعم از درخواست حدود طرح ترافیک و کارت بلیت خبرنگاران و لیست خبرنگاران مرکز تهران را ارسال کند. برای ارتباطات و امور عمرانی.. ” .

وی گفت: ثبت نام در سامانه تهران و ارائه مدارک از خبرنگاران و خبرنگاران محترم در این سامانه طبق روال گذشته انجام می شود و هیچ تغییری در این قسمت ایجاد نشده است.

رئیس مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری پایتخت از محدودیت ها و واکنش ویژه در صدور مجوز برای طرح ترافیک خبرنگاران خبر داد: روزنامه در وزارت دارایی برای تامین سهمیه. هر رسانه تحت شرایط شفاف و خصوصی.

وی با تاکید بر اینکه تصویب طرح ترافیک خبرنگاری در اولویت حوزه رسانه و برندسازی استاندارد است، گفت: نام متقاضیان رسانه در سامانه معاونت مطبوعاتی اعلام شده است.

محمدخانی در پایان افزود: روند صدور مجوز طرح ترافیک خبرنگاران در سامانه تهران، پیرو آخرین اطلاعیه مرکز ارتباطات در خصوص حدود هر رسانه و اسامی خبرنگاران دارای مجوز، با احترام برخورد می شود. معاونت حمل و نقل و ترافیک ..

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری، طبق اعلام معاون حمل و نقل و ترافیک، مهلت نگارش طرح ترافیک و کارت رای خبرنگاری تا 10 اردیبهشت 1401 تمدید شد.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا