ورزشی

جام جهانی باعث ترانسفر مدافع تیم ملی ایران می‌شود؟ – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین ، تیم ملی ایران با قبول دو شکست مقابل انگلیس و آمریکا و تنها یک برد ولز از جام جهانی 2022 قطر حذف شد.

یکی از ثابت ترین بازیکنان تیم ملی در این فصل، مجید حسینی در پست دفاع وسط است. حسینی که در زمان سرمربیگری دراگان اسکوچیچ کمتر مورد استفاده قرار می گرفت، با بازگشت کارلوس کی روش در تیم ملی جای خود را به دست آورد و به یکی از عناصر قابل اعتماد سرمربی پرتغالی تبدیل شد.

حسینی در حال حاضر در تیم کایسری اسپور ترکیه عضویت دارد و تا پایان فصل با این باشگاه قرارداد دارد. سایت اسپوروندیبی ترکیه مدعی شده است که حسینی که در جام جهانی توانسته با حضور در لباس تیم ملی توجه ها را به خود جلب کند، می تواند با انتقال به این فصل کایسری اسپور را ترک کند.

به گزارش این رسانه، حسینی پیش از این از شارلوا بلژیک پیشنهاد داشته و باشگاه های آسیایی نیز به او علاقه مند هستند.

روزنامه ملیت ترکیه نیز درباره آخرین وضعیت حسینی نوشت: این مدافع موفق که پیشنهاد تمدید قرارداد با قیصری هاگ دریافت شده، تا پایان فصل صبر کرده و بر اساس پیشنهادات آینده تصمیم گیری خواهد کرد.

به گزارش خبرنگار آنلاین، تیم فوتبال کایسری در نظر دارد اردوی تدارکاتی را در آنتالیا برگزار کند که امروز اسامی بازیکنان حاضر در این اردو اعلام شد.

طبق اطلاعیه باشگاه، مجید حسینی که در اردوی ایران حضور داشت، 23 آذرماه (12 روز دیگر) به تمرینات کایسری خواهد پیوست. علی کریمی دیگر بازیکن ایرانی این باشگاه که دقایق کمتری برای ایران در جام جهانی بازی کرد، یک هفته دیگر در اردوی قیصری خواهد بود.

دکمه بازگشت به بالا