عمومی

ثبت‌نام ۴۱ هزار لرستانی در سامانه سماح برای حضور در مراسم اربعین – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، فرهاد جواهر فروش امروز شنبه در جلسه ستاد مرکزی اربعین لرستان در خصوص ارائه گزارش توسط روسای کمیته های مختلف در این مرکز گفت: در این جلسه کمیته اجرایی، حمل و نقل، ثبت نام و تحویل تجهیزات، ملزومات موجود انجام شد. ، و برای ارائه گزارش ها به کمک نیاز بود.

وی گفت: در مراسم اربعین امسال 41 هزار و 500 نفر از استان لرستان در این مراسم شرکت کردند.ببخش» ثبت شده و بیمه مسافر 18 هزار تن تعیین شده است.

استاندار لرستان با اشاره به گزارش کمیته حمل و نقل گفت: برای تردد و جابجایی زائران در مسیر تعیین شده تمهیدات لازم برای آمادگی وجود دارد. مینی اتوبوس و اتوبوس تمام شد.

جواهر فروش وی با تاکید بر اهمیت سلامت و لزوم سلامت زائران گفت: با توجه به اینکه موکب ها در مناطق مختلف مستقر شده اند، دانشگاه علوم پزشکی محل ملاقات با تجهیزات مناسب برای ارائه خدمات پزشکی و برای هر چه بهتر احداث می کند. خدمات، استان لرستان و خوزستان آمبولانس ارائه خواهد کرد. اربعین را در مسیر پیاده روی فرستادند.

بر اساس گزارش کمیته امداد و نجات و نیروی انتظامی، وی گفت: تاکنون حدود 50 هزار نفر گذرنامه خود را دریافت یا تمدید کرده اند.

استاندار لرستان افزود: نهادهای اجرایی قصد کمک به مردم را داشتند و در این راه انتظار می رود کمک های زیادی برای مردم صورت گیرد.

جواهر فروش وی تصریح کرد: کار اصلی خدمات و حمایت هایی است که به صورت داوطلبانه انجام می شود و در این زمینه ساختار اجرایی با همکاری – داوطلبانه با ستاد اربعین استان نقش مهمی در آماده سازی ساختارهای لازم دارد.

وی گفت: ثبت نام نهایی متقاضیان زیارت اربعین حسینی از تاریخ 23.05.1401 لغایت 24.06.1401 از طریق این سامانه انجام می شود.ببخش) تمام شده.

دکمه بازگشت به بالا