حوادث

توصیه‌های مدیریت بحران به استان تهران‌ها در پی وقوع باد شدید و رگبار

مدیرکل مدیریت بحران دولت تهران با اشاره به صدور اخطاریه زرد هوا برای حضور دو سامانه هواشناسی در استان تهران، نسبت به وزش باد شدید و بارش شدید باران در شمال شرق هشدار داد.

به گزارش ترند روزحامد یزدی آنلاین بعد از ظهر چهارشنبه در جمع خبرنگاران از صدور دو سامانه دیده بان در استان تهران خبر داد و گفت: بر اساس پیش بینی هواشناسی سامانه اول، وزش باد شدید و گرد و خاک خواهد بود که از فردا پنجشنبه 31 شهریور ماه آغاز می شود. ماه آغاز و در عصر روز جمعه 1 مهرماه به پایان می رسد.

یزدی آنلاین نسبت به وزش باد شدید و گرد و خاک به مردم هشدار داد و گفت: با توجه به مناطق متاثر از این پدیده جوی، مناطق جنوبی و غربی استان تهران، اهالی شهرستان های شهریار، ملارد، قدس، اسلامشهر، بهارستان، رباط کریم و ورامین پیشوا هستند. ، قرچک، پاکدشت و ری می خواهیم به ایمنی سازه و استحکام ساختمان تمام شده توجه ویژه ای داشته باشند زیرا در هنگام وزش باد شدید احتمال سقوط اشیا از بالا وجود دارد.

وی با نگاهی به سامانه دوم اعلام شده از سوی سازمان هواشناسی مبنی بر وجود بارش شدید باران به ویژه در ساعات عصر امروز چهارشنبه 30 شهریور و فردا شب پنجشنبه 31 شهریور، افزود: منطقه تحت تاثیر قرار گرفته است. این سامانه در شمال و شمال شرق خواهد بود و از ساکنان این مناطق می‌خواهیم هنگام پیاده‌روی در جاده‌های کوهستانی مراقب باشند و از تردد به نقاط مرتفع و همچنین جلوگیری از پارک‌های کنار جاده‌ای خودداری کنند.

مدیرکل مدیریت بحران دولت تهران با بیان اقدامات انجام شده در این دفتر مرکزی در شهریور ماه گفت: در این ماه بیش از 100 اقدام موثر در این مرکز اداری انجام شد و 300 تراکنش با نهادهای مختلف انجام شد. .

یزدی آنلاین با اعلام اینکه تمامی فعالیت های گروه های خدمات رسان و امداد و نجات در مراسم اربعین حسینی(ع) طبق برنامه انجام شد، افزود: از همه دستگاه های خدمات رسان و زحمتکشان بابت تمام ساعاتی که انجام دادند تشکر می کنم. و تلاش مداوم

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا