عمومی

توسعه کمی شرکت‌های دانش بنیان به معنای تحقق شعار سال نیست – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین، محمد فرش وی در جلسه بررسی راهکارهای تقویت تولید دانش بنیان اظهار داشت: فرصت های استان در حوزه دانش بسیار مطلوب است. اما باید تلاش کنیم تا از مزایای این فرصت ها بهره ببریم.

وی افزود: در رابطه با موضوع تولید، درآمد بسیار مهم است که دستخوش مشکلات زیادی است. آه تو اگر به این موضوع توجه نشود، هیچ چیز به طور خاص برای حمایت از تولید، فعالیت های دانش بنیان و ایجاد شغل وجود نخواهد داشت.

وی بر نیاز شرکت های دانش بنیان در شهر فناوری برای دریافت حمایت های مورد نیاز خود تاکید کرد و افزود: عرضه منابع مالی یک شرکت دانش بنیان که دانش را جذب می کند بسیار مهم است و اگر شرکت دارای مهارت باشد برای شروع با علم نمی شود کرد.

که مسئول وی خاطرنشان کرد: توسعه یک شرکت دانش بنیان به معنای تحقق شعار سال نیست. در عوض، کار این شرکت ها باید منجر به ایجاد شغل، افزایش ثروت، درآمد و مراقبت از جامعه شود.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان شرقی در ادامه سخنان خود خاطرنشان کرد: سند توسعه استان که در سال های اخیر با همکاران این سازمان در حال انجام است، 14 معیار اساسی را برای بخش های مختلف مشخص کرده است که قابل رصد و ارزیابی است.

فرش وی با بیان مبانی بهبود فضای کسب و کار، ایجاد فضای نوآوری و نوآوری در استان و صنایع، کشاورزی و خدمات مرتبط هسته ای، بر لزوم استفاده از قابلیت سند توسعه استان در تحقق شعار سن و سال تاکید کرد. تولید دانش و اشتغال زایی

دکمه بازگشت به بالا