اجتماعی

 تلاش دولت برای ارتقای سطح رفاه کارگران/ ضرورت رفع دغدغه‌های معیشتی کارگران

ترند روز/ گلستان مدیرکل تعاون، اشتغال و رفاه اجتماعی گلستان به افزایش 57 درصدی دستمزد کارگران اشاره کرد و گفت: دستمزد سالانه 15 تا 20 درصد افزایش یافته است که در سال جدید 57 درصد رشد داشته است.

حسینعلی خواجه مظفری امشب در مراسم گرامیداشت پانزدهمین سالگرد شهدای شاغل در استان گلستان اعلام کرد: حفظ یاد و خاطره شهدا رهنمودی برای همه مسئولان و مردم کشورمان است و باید با تقویت بنیه مقدس آن را تقویت کرد. جمهوری اسلامی

وی نقش کارگران را در پیروزی انقلاب اسلامی برشمرد و افزود: کارگران نقش مهمی در پیروزی انقلاب اسلامی و تداوم آن، جنگ داخلی، دوران سازندگی و انفجار کرونای معروف داشتند. حق علیه باطل را جنگیدند و اکنون در جنگ اقتصادی دشمن در دفاع از تولید قدرتمند برای حفاظت از میهن ایستاده اند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان با گرامیداشت یاد و خاطره شهید برونسی نماد شهادت کارگران گفت: در تحریم اقتصادی هستیم. خشونت دشمن تا دندان مسلح و کارگران در لباس زمینی نقش رزمندگان جنگ اقتصادی را بازی می کنند.

مظفری با بیان اینکه در حال حاضر به دلیل فشار اقتصادی دشمن بر کشورمان، کارگران به قول امام گذشته با مشکلات اقتصادی دست و پنجه نرم می کنند اما دستمزدها چندان بالا نیست، مطالبات کارگران است.

وی به حضور پرشور و کارکنان برجسته در راهپیمایی روز قدس اشاره کرد و گفت: این مهم نشان از عشق و تعهد جامعه تلاشگر برای اسلام، نظام، ارزش های اولیه انقلاب اسلامی و انقلاب اسلامی است. پیروی از امام بزرگوار و مقام معظم رهبری».

مدیرعامل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان به شعار سال «تولید، دانش بنیان و ایجاد اشتغال» اشاره کرد و افزود: امیدواریم با یاری کارکنان و کارفرمایان بتوانیم در راستای اجرای سیره مقام معظم رهبری گام برداریم. ‘ سازمان. “

خواجه مظفری با اشاره به افزایش دستمزد کارگران گفت: دستمزد کارگران سالانه 15 تا 20 درصد و در سال جدید 57 درصد افزایش دستمزد کارکنان داشته است. آنها این مشکل را نداشتند.

وی تاکید کرد: با توجه به افزایش دستمزد کارگران باید یارانه مالیات، تامین اجتماعی و… برای کارفرمایان در نظر گرفته شود تا کارگران طعم شیرینی افزایش دستمزد را بچشند.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا