اجتماعی

تغییر نام مدارس خیر ساز بدون توافق با آن‌ها یا وراثشان امکان‌پذیر نیست

وزیر آموزش و پرورش در بخشنامه ای تأکید کرد که بدون توافق با آنها یا وراث آنها اسامی مدارس مفید تغییر نخواهد کرد.

به گزارش ترند روز ، این حلقه اظهار داشت که سهم مدارس در توسعه و تحویل آموزش ، آموزش و ورزش به وزارت آموزش و پرورش هدیه ای ارزشمند و غیرقابل برگشت به مدرسه است. رشد و توسعه سیستم آموزشی؛ نگهداری و نگهداری این زمان برای سازمان ضروری است.

این حلقه می افزاید: از طرف دیگر قانون عالی از جمله ادغام سند تحولات اساسی در تدریس و بخشنامه شماره 663 شورای آموزش عالی و فرمانده رهبر خردمند انقلاب اسلامی ، حافظ الله ، موسسه خیریه برای تأسیس مدرسه را یکی از پر برکت ترین وقایع برای انقلاب و ملت خواند. ” این امر نام مدرسه ایجاد شده توسط اهدا کننده را تغییر نخواهد داد ، همچنین اهمیت گسترش مشارکت عمومی در ساخت و انتقال بخش آموزش و آموزش را تغییر می دهد ، که در این مورد برجسته شده است آجر به شعبه اجرایی آجر ، همچنین نیاز به هماهنگی و هماهنگی را افزایش می دهد.

این حلقه تأکید می کند که در این راستا انتظار داریم موارد زیر جدی گرفته شود تا از “تغییر نام و استفاده از مدارس مفید” توسط مدیر آموزش و آموزش استان جلوگیری شود ، و برای جلوگیری از سوء استفاده و سوء استفاده از مدارس ایجاد شده توسط صاحبان سودمند مدرسه. کاری بکنید

1- مطابق مقررات قطعنامه 663 هیئت آموزش عالی (لازم به افتخار اهدا کنندگان) ، تغییر در نام و استفاده از مدارس خیرخواهانه (غیر از مجوز مجاز) سرمایه گذاران) ممنوع است و مسئولان آموزش عالی و آموزش باید با نظارت مداوم و درست از این امر جلوگیری کنند. .

2. مطابق ماده 3 قانون “T” ماده 63 قانون برنامه ششم توسعه ، تغییر نام مدرسه امکان پذیر نیست خیرین بدون توافق آنها یا وراث آنها.

۲- نوع استفاده و نام مدرسه ثروتمند مطابق با اولین کارنامه یادبودی که بین خیرین بزرگ و خیریه ساختمان مدرسه و اداره کل ایتودو ساخته شده است دنبال می شود. تبصره: از آنجا كه این تفاهم نامه ها توسط مدیر كل آموزش و آموزش استان امضا می شود ، این اعتبار و مبنای تصمیم گیری خواهد بود و باید مطابق آنچه گفته شد عمل كند.

4- از ابتدای انتشار این بخشنامه ، مدیر کل آموزش و پرورش و والدین باید نسبت به از بین بردن حوادث مشابه اقدام کرده و موجب نارضایتی در بین ذینفعان و دولت های کلیدی شود نتایج اقدامات اصلاحات دانشکده آموزش ، توسعه و مواد در ماه های آینده.

5- نظارت بر اهداف خوب یا ذینفعان معتبر یک فرایند مهم است و سرپرست عمومی باید تمام تلاش خود را در سطح مدیریت ادارات کل و حوزه های آموزش و پرورش انجام دهد تا صداقت تأمین کننده را حفظ کند. پول البته حفظ و تقویت مشارکت عمومی ، به ویژه برای کسانی که در مدرسه بسیار تحصیل کرده اند ، یک استراتژی اساسی برای وزارت آموزش و پرورش است و باید مراقب باشید.

پیام تمام شد

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا