بین الملل

تصاویر| دیدار بُز گردان سلطنتی با پادشاه بریتانیا

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری آنلاین ترند روز، حاضران در مراسم اعلام پادشاهی چارلز سوم شاهد حضور شرکت کنندگان ویژه در این مراسم بودند. در این مراسم یک بزی به نام «شنکین» نیز حضور داشت.

شنکین نیروی رسمی سومین گردان سلطنتی پادشاه است و در مراسم تاجگذاری چارلز سوم در روز یکشنبه شرکت کرد. همچنین در این مراسم 26 نفر از گردان سوم شاهنشاهی حضور داشتند.

شنکین طلسم بز سنتی پادشاه است و هنگ های مختلف نام های مختلفی برای بزهای خود دارند.

این بزها را می توان مانند دیگر نیروهای سلطنتی پرورش داد و جابه جا کرد. این بزها دارای شماره و رتبه هستند و شنکین در حال حاضر یک سرجوخه است.

طلسم سابق بز به دلیل رفتار نادرست در یک رویداد حذف شد. این بزها اغلب از سربازان رتبه بالاتری دارند و حتی حقوق می گیرند.

دستمزدی که به این بزها داده می شود برای پوشاک، غذا و اسکان آنها پرداخت می شود. طبق گزارش ها، خانه بزها بسیار راحت است و حتی یک رادیو و یک مبل نیز دارد.

چارلز سوم و همسرش کامیلا با این طلسم بز در قلعه کاردیف در مراسم تاجگذاری ملاقات کردند.

چارلز بزرگ ترین از چهار فرزند الیزابت و اولین شاهزاده ای است که تمام زندگی خود را وقف تاج و تخت کرد.

بر اساس این گزارش، نام کامل چارلز سوم «چارلز فیلیپ آرتور جورج» پسر ارشد الیزابت دوم معروف به شاهزاده ولز است. او او را “نزدیک ترین وارث تاریخ انگلیس” نامید. چارلز اولین وارث مدرن تاج و تخت بریتانیا است. وقتی چارلز در 14 نوامبر 1948 به دنیا آمد، مادرش هنوز ملکه نشده بود. چهار سال بعد، زمانی که پدربزرگش جورج پنجم درگذشت، الیزابت بر تخت سلطنت نشست. یک سال بعد، او در مراسم انتصاب مادرش در کلیسای وست مینستر شرکت کرد.

انتهای پیام.
این مقاله یک پیشنهاد برای صفحه اول است

دکمه بازگشت به بالا