ورزشی

ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل استقلال خوزستان – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس و استقلال خوزستان از ساعت ۱۹:۴۵ شامگاه امروز جمعه همزمان با سایر دیدارهای هفته بیست‌وهشتم لیگ برتر برگزار می‌شود.

سرخپوشان پایتخت با ۵۹ امتیاز سایه به سایه استقلال که ۶۰ امتیاز دارد، حرکت می‌کند تا با کوچک‌ترین تزلزل رقیب سنتی خود بتواند با کسب پیروزی در دیدارهای پیش رو به رتبه نخست برسد.

اوسمار ویه را که نشان داده است اهل ریسک روی انتخاب نفرات اصلی پرسپولیس نیست قصد دارد در بازی با استقلال خوزستان بار دیگر از ترکیب مطمئن خود استفاده کند.

ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل استقلال خوزستان

از این رو سینا اسدبیگی با وجود بازی قابل قبول در جریان دیدار هفته گذشته بار دیگر نیمکت نشین می‌شود تا سروش رفیعی جایگزین او شود.

بنابراین به احتمال فراوان ترکیب پرسپولیس برای بازی با استقلال خوزستان به شرح زیر است:

علیرضا بیرانوند، محمدحسین کنعانی‌زادگان، گئورگی گولسیانی، عبدالکریم حسن، دانیال اسماعیلی فر، سروش رفیعی، مسعود ریگی، مهدی ترابی، انید عالیشاه، اوستون ارونوف و عیسی آل‌کثیر.

گروه تحریریه مطالب ورزشی

با استفاده از روحیه‌ی خوش‌سبک و پویا، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی مطالبی جذاب و خواندنی در مورد رویدادها و تمام جنبه‌های هیجان‌انگیز ورزش می‌پردازم. همراه با من باشید و دنیای ورزش را با انرژی و اشتیاق بشناسید.
دکمه بازگشت به بالا