اجتماعی

ترافیک نیمه سنگین در ۲محور/ اعلام ساعات پیک تردد در جاده‌های کشور

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راه فراجا وضعیت جوی و ترافیکی محورهای سراسری را تشریح کرد.

سرهنگ احمد شیرانی در گفت وگو با ترند روز. وی در خصوص آخرین وضعیت ترافیکی محورهای سراسری گفت: گزارش دریافتی از مرکز کنترل ترافیک پلیس راه در سراسر کشور حاکی از آن است که تردد در همه محورها و فقط در محور قزوین – کرج روان در جریان است. در محدوده پایانه شهید، کلانتری، پل فردیس و آزادراه ساوه-تهران در محدوده کریم آباد ترافیک سنگینی است.

وی همچنین از میزان تردد در محورهای سراسری خبر داد و گفت: اطلاعات دریافتی از سامانه های تردد شمار نشان می دهد تردد در شبانه روز نسبت به روز گذشته شش درصد افزایش داشته است. ساعات اوج مصرف بین 16:00 تا 17:00 و کمترین ترافیک بین 3:00 تا 4:00 است. بیشترین ترافیک از محورهای اتوبان کرج – قزوین، اتوبان کرج – تهران، قزوین – کرج، اتوبان تهران – کرج و جاده ساوه – تهران انجام می شود.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا درباره وضعیت جوی جاده های کشور نیز گفت: در این گزارش آمده است اما جو جاده های کشور آرام است و هیچ گونه تداخل جوی در جاده ها مشاهده نشده است. تا حالا.

شیرانی درباره محورهای دارای محدودیت ترافیکی نیز گفت: محور قدیم خرم آباد – پلدختر برای همیشه بسته است و تردد در محورهای دیگر در محور خرم آباد – پل زال و محور خرم آباد – کوهدشت انجام می شود. محورهای ریگان – ایرانشهر، شمشک – دیزین، لاسم. – ارجمند، وزک – بلده، سروآباد – پاوه، سیشرد – پادنا، محورهای جدید هشتگرد – طالقان و گنجنامه – تویسرکان نیز تا پای جان مسدود است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا با اعلام شماره 120 از رانندگان و مسافران خواست قبل از شروع سفر با این شماره تماس گرفته و از وضعیت جوی و ترافیک جاده و همچنین محورهای دارای موانع مطلع شوند. . و محدودیت های ترافیکی راحت ترین زمان و مسیر را برای سفر خود انتخاب کنید.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا