اجتماعی

تخفیف ۵۰ درصدی برای بازدید از برج میلاد در ماه مبارک رمضان

همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان، شهروندان می توانند تا ساعت یک بامداد نسبت به خرید بلیت بازدید از طبقات مختلف برج میلاد با 50 درصد تخفیف و بازدید از برنامه های متنوع در مجموعه جشنواره رمضان و همچنین کف برج میلاد اقدام کنند. ساعت. در صبح.

به گزارش ترند روز، به گزارش روابط عمومی برج میلاد، با توجه به آغاز ماه مبارک رمضان و مأموریت مجموعه گردشگری برج میلاد برای ایجاد مکانی برای تفریح ​​و سرگرمی در ایام افطار تا سحر، مدیریت این مجموعه فراهم آورد. امکانات مختلف و برنامه هایی برای شهروندان. از جمله فروش بلیت با 50 درصد تخفیف در بازدید از برج میلاد.

این تخفیف تا دهم اردیبهشت ماه است و شهروندان می توانند از ساعت 17 الی 13 از تفریحگاه گردشگری برج میلاد بازدید کنند. لطفا توجه داشته باشید که فروش بلیط بعد از ساعت 13 امکان پذیر نیست.

در این طرح علاوه بر ساختمان های ذکر شده، شهروندان می توانند از برنامه های ارائه شده در محوطه برج میلاد از جمله چایخانه حرم رضوی، برنامه ویژه کودکان با پاساژ و اجرای رایگان موسیقی محلی استفاده کنند.

همچنین پارکینگ مجموعه تا پایان ماه مبارک رمضان برای پذیرایی از بازدیدکنندگان رایگان اعلام شده است.

ضیافت افطاری ساده و ویژه برنامه ماه «بهشت» با مخاطبان بین المللی هر شب در مرکز همایش های برج میلاد برگزار می شود و این برنامه به صورت زنده از شبکه قرآن پخش می شود.

حضور در این نشست معنوی برای عموم آزاد و رایگان است.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا