استان ها

تحقق بیش از ۱۰۳ درصدی اشتغال در صمت گلستان

ترند روز/ گلستان رئیس انجمن صمت گلستان از عملکرد صنعت در این استان 103.5 درصد خبر داد.

درویش علی حسن زاده در گفت و گو با خبرنگاران و اصحاب رسانه استان گلستان با اشاره به اینکه چشم انداز صنعت همچنان ناپخته و توسعه نیافته است، خاطرنشان کرد: روشن است و در دولت جدید قطعاً شاهد تداوم و شکوفایی آنها خواهیم بود.

وی با بیان اینکه سال گذشته سازمان بین المللی معدن و تجارت استان متعهد شد از مجموع 30 هزار شغل پیش بینی شده برای کل استان 10 هزار و 100 شغل ایجاد کند، افزود: تا پایان دهه 1400 دفتر صمت عمومی 10457 شغل نوشته بود. در تقسیم بندی آن

رئیس انجمن صامت استان گلستان خاطرنشان کرد: به این ترتیب بخش‌های صنعتی، معدنی و تجارت استان در اجرای 103.5 درصد از کارهای پیش‌بینی‌شده در سامانه پایش طی دهه 1400 موفق بوده‌اند.

حسن زاده با تاکید بر اینکه بر اساس هدف پیش بینی شده سهم صنعت، معدن و تجارت از کل اشتغال پیش بینی شده استان در سال گذشته 33.67 درصد بوده است، ادامه داد: در نهایت 34.86 درصد از مشاغل ایجاد شده در استان بوده است. در این بخش تکمیل شد. .

وی تاکید کرد: امیدواریم با تلاش و اقدام مضاعف در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری در سالی که به تدبیر استاد عالی، سال‌های تولید، دانش و اشتغال‌زایی مزین شده است، گام بلندی در جهت حل معضل بیکاری در استان برداریم. سال».

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا