فرهنگ و هنر

تبدیل برنامه رادیویی به برنامه تلویزیونی!

برنامه رادیویی خود را به یک برنامه تلویزیونی تبدیل کنید!

ایده های رایج برنامه نویسی رادیویی شامل ایجاد برنامه های تلویزیونی مشترک و مشترک است. «صبح جمعه با تو» هم وارد این عرصه می شود!

به گزارش گروه فرهنگ و هنر ترند روز؛ برنامه رادیویی صبح جمعه با شما چندی پیش پس از دو ماه وقفه در ایام محرم و صفر به رادیو ایران بازگشت. این برنامه در روز جمعه برنامه خندوانه به مناسبت میلاد پیامبر (ص) و امام جعفر صادق (ع) آماده می کند.

برنامه پرمخاطبی که دو اتفاق را دنبال می کند، یکی بازگشت به ضبط با مخاطب و ساخت برنامه با تلویزیون. درباره این دو حادثه با ساجد قدوسیان گفت‌وگو کردیم و او گفت: صحبت‌هایی شد. البته از پشت صحنه این نمایش فیلم یا مستند می سازند. همانطور که شبکه آموزشی در بازه زمانی صبح عید خود این کار را انجام داد.

وی تاکید کرد: این همکاری محقق خواهد شد که این امر مستلزم جدیت بیشتری در محل سخنرانی در تولید برنامه هایی از این دست است. «صبح جمعه با شما» از تلویزیون پخش شد و گفت‌وگو پیش از این انجام شده است.

وی در خصوص ضبط برنامه با حضور مخاطبان گفت: قرار بود این اتفاق بیفتد که به دلیل اتفاقات اخیر به تعویق افتاد. درباره کنسرواتوار شفق به عنوان محل ضبط «صبح جمعه با شما» صحبت کردیم و ممکن است مخاطبان در حین ضبط در آنجا حضور داشته باشند و اجرا را از نزدیک تماشا کنند. همانطور که در گذشته اتفاق افتاد.

قدوسیان در پاسخ به سوال خبرنگار ترند روز مبنی بر غیبت طولانی مدت علیرضا جاودنیا در برنامه صبح جمعه با شما گفت: آقای جاودنیا از آن زمان که دچار سکته قلبی شده دیگر در جمع ما نبوده است. چون دکتر او را از حضور در مکان های شلوغ منع کرده بود. آنها هنوز در برنامه زنده هستند و نمی توانند به ضبط دسترسی داشته باشند.

مردم «صبح جمعه با شما» را به عنوان یک برنامه طنز می شناسند که هر هفته صبح جمعه از رادیو ایران پخش می شود. طنزی که به نقد هنجارهای اجتماعی و بیان مشکلات برخی افراد با زبانی طنز می پردازد و یکی از ابزارهای جذاب طنز رادیویی است.

انتهای پیام/

آیا این اطلاعات مفید بود؟

بر اساس نتایج 0 قدردانی را انتخاب کنید و 0 رای مخالف

دکمه بازگشت به بالا