عمومی

تأمین نان موردنیاز مردم زاهدان/اصناف طبق روال فردا باز خواهد بود – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، سید علی میرحسینی شامگاه شنبه در گفت و گو با اصحاب رسانه با اشاره به ایجاد احساس ناامنی برای فعالیت های اقتصادی در زاهدان پس از ناآرامی های اخیر گفت: امنیت برای ایجاد اشتغال و تقویت ضروری است. . کسب و کار در جامعه

وی با بیان اینکه اگر امنیت نباشد سرمایه گذاری نمی شود، شغل و جامعه متضرر می شود، گفت: نباید مردم و شرکت ها را در حوادث اخیر زاهدان مقصر دانست و هیچکس به اینها راضی نبود. عمل.

رئیس خانه انجمن زاهدان با بیان اینکه همه را به آرامش دعوت می کنم، یادآور شد: با ساماندهی هفت یا هشت ساعت گذشته مشکل تامین مایحتاج مردم و تشکل ها طبق روال گذشته از ساعت 13 تا 20 باز می شود. فردا. و ارائه خدمات به عموم

میرحسینی به مشکل تولید نان در برخی مناطق اشاره کرد و گفت: دستور خاصی برای تولید نان برای مردم داده شد و اکنون با برنامه ریزی های انجام شده دیگر نیازی به کارتخوان برای تهیه نان نیست. و مردم می توانند با پرداخت نقدی خرید خود را انجام دهند.

وی یادآور شد: اگر امروز امنیت در استان وجود نداشته باشد کار ما را تحت الشعاع قرار می دهد و درآمد مردم کاهش می یابد بنابراین باید هر چه زودتر آرامش به استان بازگردد.

رئیس انجمن زاهدان با تاکید بر اینکه شهروندان به این شایعات توجه نکنند، گفت: دشمن به دنبال شایعه پراکنی در جامعه و تهدید آرامش و سلامت روان است.

دکمه بازگشت به بالا