اجتماعی

بیش از ۵۷۱ هزار تردد نوروزی در جاده‌های گلستان ثبت شد

ترند روز/ گلستان رئیس اداره حمل و نقل و حمل و نقل بین المللی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان از آغاز طرح نوروزی 571 هزار و 367 تردد ثبت نام کرد.1401 در جاده گلستان.

عبدالحمید قورچقی در گفت وگو با ترند روز، اظهار کرد: رانندگان و رانندگان برای حفظ جان افراد و جلوگیری از تصادفات باید قوانین و مقررات وسیله نقلیه را رعایت کنند.

وی با بیان اینکه اطلاعات لازم در خصوص 20 اسکن منفی برای شهروندان، رانندگان و جامعه حمل و نقل استان گلستان در نظر گرفته شده است، افزود: خوشبختانه این گروه 20 اسکن بد جامعه را هدف قرار داده است و امیدوارم با اجرای طرح شاهد فاجعه باشیم. این پروژه. ” به محور مواصلاتی استان گلستان نرویم.

رئیس اداره حمل و نقل و ترابری بین المللی مدیرکل راه و راه آهن گلستان با بیان اینکه مسافران نوروزی از جاده چهار وارد استان گلستان می شوند، گفت: دومی با فروردین 1401، 44 هزار و 382 دستگاه خودرو وارد استان گلستان شد.

قوچاقی با اشاره به تعداد کل آمار ترددهای ثبت شده در محورهای استان گلستان، گفت: تردد تردد خودروها در استان گلستان 571 هزار و 367 نفر و در حوزه حمل و نقل نیز 4 هزار و 794 نفر مسافر بوده است. به جاده سلام کردند. .

وی با بیان اینکه تاکنون 836 نفر از قطار و 254 مسافر از حمل و نقل هوایی استفاده کرده اند، یادآور شد: 454 نفر در فروردین 1401 یک ثانیه بلیت اتوبوس در گلستان پیش فروش کرده اند و به ویژه تردد ثبت شده است. محور گرگان – علی آبادکتول که 38660 تردد در آن توسط دستگاه و سامانه تردد شمار ثبت شده است.

نماینده تام الاختیار مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای مرکز خدمات گردشگری گلستان با بیان اینکه دوربین های نظارتی و ثبت تخلفات در محورهای مختلف استان گلستان فعال است، گفت: در حال حاضر تمامی محورهای مواصلاتی استان گلستان باز است. به همه. از مسافران نوروزی تقاضا دارم رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی و سرعت مطمئنه را در برنامه خود قرار دهند.
انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا