اقتصادی

بگذاریم کاربران در فضای رقابتی، خودشان پلتفرم را انتخاب کنند – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش بازرگانی خبرگزاری آنلاین، روبیکا در واکنش به شایعات منتشر شده از سوی برخی افراد و رسانه ها خدمات و دستاوردهای خود را به اطلاع عموم رساند.

در متن این بیانیه آمده است:

روبیکا با ابراز تأسف از اتفاقاتی که در هفته های اخیر بر سر اینترنت و دسترسی به سرویس های بین المللی رخ داده و باعث نارضایتی هموطنان شده است، تلاش می کند تا خدمات ارتباطی مناسب دامنه خود را تا زمان ارائه مجدد سرویس بین المللی ارائه دهد. برای هموطنان

روبیکا با رد ادعای واهی مبنی بر پرداخت هزینه های هنگفت برای این مجموعه در گذشته و آینده خاطرنشان کرد; روبیکا با سهام حما اول و ایرانسل شخصیت خاصی دارد و تاکنون حمایت خاصی از سوی دولت نشده است. لازم به ذکر است که با توجه به مدل درآمدی روبیکا بر اساس سهم درآمد حاصل از مصرف ترافیک توسط کاربران و محبوبیت زیاد مخاطبان، این ابر اپلیکیشن نه تنها باری برای مسئولین ندارد، بلکه مفید است. و به طور کلی انجام می دهد. نیازی به حمایت مالی دولت ندارد.

این پلتفرم قبل از اعمال محدودیت‌های جدید برای سرویس‌های خارجی، با ارائه خدمات فعال و کاربردی در خدمات شبکه‌های اجتماعی، پیام‌رسان‌ها، فروشگاه‌ها، پخش زنده بازی‌های ورزشی، پخش آنلاین فیلم‌ها و سریال‌ها و… توانست توجه بیش از ۳۵ میلیون کاربر را به خود جلب کند. . جذب و بستری امن برای کار و کسب درآمد افراد با سایر اپلیکیشن ها باشد.

همچنین از سال گذشته که سرویس درآمدزایی روبیکا در دسترس همه کاربران قرار گرفت، بیش از صد هزار نفر با تولید محتوا و کار روی روبیکا توانسته اند کسب درآمد کنند.

ذکر این نکته ضروری است که جذب مخاطب میلیونی روبیک از ابتدا با ارائه خدمات کاربردی برای کاربران انجام شد که ثابت می کند روزانه بیش از 14 میلیون کاربر فعال و بیش از 32 میلیون کاربر فعال ماهانه وجود دارد.

روبیکا دوست دارد بر اساس علایق بومی در یک محیط رقابتی با دیگران رقابت کند.

در صورت رد ادعا، گروه روبیک شاکیان را ملزم به ارائه اسناد و مدارک نموده و آنان را به رعایت اخلاق حرفه ای و عدم اظهار اظهارات غیرمستند و متقلبانه دعوت می کند. همچنین، روبیکا این حق را برای خود محفوظ می دارد که نسبت به چنین ادعایی اقدام کند.

دکمه بازگشت به بالا