عمومی

برگزیدگان جشنواره تئاتر استان سمنان مشخص شدند – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، سی و سومین جشنواره تئاتر استان سمنان عصر جمعه با معرفی نفرات برتر در رشته های مختلف در تالار فرهنگسرای شاهرود و در مراسم اختتامیه نقطه صفر مرزی به سرپرستی محمدرضا عبادیانی و غزل حصار به کار خود پایان داد. به رهبری مسعود. OF TOAZAVA-BAVENTY به دبیرکل چهلمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر تقدیم شد.

جایزه طراحی بروشور به سروش گالیان از نمایش بالستیک ژور و جایزه ویژه به حسن سرچاهی از نمایش شبی از تهران شب مصافری رسید و امیرحسین دلارام از نمایش بالستیک ژور طرح نور را به ارمغان آورد. .

جایزه ویژه موسیقی علی ربیعی از نمایش غزل حصار حسن سرچاهی برای این نمایش برنده جایزه طراحی صحنه شد شب از شب تهران هم مسافری برای طراحی صحنه عرفان طوسی از نمایش زخم بالستیک انتخاب شد.

در بخش بازیگری از فهیمه مدرسی برای بازی قزل حصار تقدیر شد و شیما بازیگر مقام سوم شد. خواندن رتبه دوم نازنین زهرا از برنامه شبی تهران شب های مسافر است خواندن از نمایش شکلک رتبه اول بازیگری به زهرا لطفی از نمایش دوک صفر مرزی تعلق دارد.

در بخش بازیگر از مهدی بانی برای بازی قصیده زنجر تقدیر شد و مقام سوم این بازیگر به رضا قاسم پور عطایی از نمایش نقطه زر مرزی و سروش گالیان از نمایش زخم بالستیک (همکاری) اهدا شد. نمایش شب های تهران، مسافری (مشترک) و مقام اول این بازیگر را محمدرضا حلاجان از نمایش قزل حصار کسب کرد.

در بخش نویسندگی، داوران در این بخش حق انتخابی نداشتند، اما در بخش کارگردانی، داوران از حسن سرچاهی سرپرست گروه تئاتر شبی شب های تهران به دلیل ایفای نقش موفق در تعلیم و تربیت و پویایی شاهرود قدردانی کردند. تئاتر و مقام سوم رهبری مسعود است. OF TOAZAVA-BAVENTY کارگردان غزل حصار امیرحسین دلارام کارگردان زخم بالستیک و محمدرضا عبادیانی کارگردان دکتر صفر مرزی رتبه اول را کسب کردند.

دکمه بازگشت به بالا