اجتماعی

برگزاری نمایشگاه کتاب ۱۴۰۱ در شهر آفتاب/جابه‌جایی عوارضی تهران-قم

جلسه شورای ترافیک تهران با حضور شهردار تهران و نمایندگانی از دستگاه های متولی حوزه حمل و نقل پایتخت برگزار شد.

به گزارش ترند روز، هفتاد و سومین جلسه شورای ترافیک تهران عصر امروز (چهارشنبه 24 فروردین 1401) با حضور علیرضا زاکانی شهردار تهران و نمایندگانی از سفارت مسئول در حوزه ترافیکی برگزار شد. حمل و نقل. در پایتخت.

بحث و تبادل نظر در خصوص برگزاری نمایشگاه بین المللی کتاب 1401 اولین دستور کار شورای حمل و نقل شهری تهران بود که با حضور نماینده وزارت حمل و نقل کشور، پلیس راهور تهران بزرگ، شورای اسلامی شهر تهران ارائه شد. و اداره دولتی در نهایت با موافقت شهردار تهران و اعضای مجمع، مقرر شد نمایشگاه بین المللی کتاب تهران امسال در تالار نمایشگاه شهر آفتاب برگزار شود.

بررسی احتمالی ترافیک جاده تهران – قم دستور کار دوم شورای ترافیک شهر تهران بود که با حضور اعضای جلسه از جمله نمایندگان راهداری، مشکلات و دغدغه های موجود در این خصوص و در نهایت با تایید شهردار ارائه شد. تهران و نصب تابلوی ورودی پایتخت، انتقال کرایه تهران – قم با تصویب اعضای شورای عالی ترافیک تصویب شد.

سومین دستور جلسه هفتاد و سومین جلسه شورای ترافیک شهر تهران بررسی تغییرات ساعت کارکرد در محدوده ترافیکی شهر تهران است. زمان اجرای طرح ترافیک تهران مانند گذشته از ساعت 6:30 الی 17 تغییر نکرده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری تهران، گزارشی از وضعیت امنیتی و آمار تصادفات رانندگی در شهر تهران طی یک سال گذشته ارائه و نحوه اجرای طرح رفع تردد موتورسیکلت ها در شهر تهران مورد بحث و بررسی قرار گرفته و بررسی کامل آن بررسی خواهد شد. حمل و نقل و ترافیک در تهران و ارائه راه حل، کشتار یکی دیگر از موارد دستور کار شورای ترافیک تهران بود که برخی به آن پرداختند.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا