بین الملل

برملا شدن خوی حیوانی و خون‌ریز صهیونیست‌ها با بمباران نقطه ممنوعه “المعمدانی”

ترند روز/سمنان استاندار سمنان معتقد است که بمباران روز گذشته‌ی نقطه ممنوعه بیمارستان المعمدانی در غزه بیش از پیش خوی حیوانی و خون‌ریز رژیم اشغالگر قدس را برملا کرد.

سیدمحمدرضا هاشمی ۲۶ مهرماه در دومین جلسه شورای سازمان همیاری شهرداری های استان با محکوم کردن جنایات رژیم جعلی اسرائیل اظهار کرد: اشغال‌گران صهیونست‌ با یک روحیه حیوانی، بیمارستانی که از منظر همه سازمان‌های بین‌المللی جزو نقاط ممنوعه است را بمباران و صدها تن از زنان و کودکان را به شهادت رساند.

وی به سوابق صهیونیست‌ها در کشتار بی‌رحمانه کودکان و زنان اشاره و عنوان کرد: با چنین سابقه‌ای در کشتار، انتظاری بیش از این هم رژیم حیوانی نمی‌رود.

استاندار سمنان گفت: ارتباط دوسویه قوی بین شهرداری‌ها و سازمان همیاری شهرداری‌های استان، مکمل و تقویت کننده اقدامات و توان عملیاتی شهرداری‌های استان است.

وی با اشاره به لزوم ایجاد منابع درآمدی پایدار تصریح کرد: شهرداری‌های استان باید در راستای تقویت عملکرد خود به دنبال ایجاد منابع مالی پایدار و تامین مالی مطلوب و خودکفایی باشند.

وی به تمجید از عملکرد برخی از شهرداری های استان در حوزه عمرانی، فرهنگی، نشاط اجتماعی و اقتصادی پرداخت و افزود: شهرداری‌های استان طرح‌ها و اقدامات خوبی اجرایی کردند.

استاندار سمنان تاکید کرد: سازمان همیاری شهرداری های استان اولویت واگذاری پروژه‌هایی که از لحاظ قانونی منعی ندارد را به شهرداری های استان اختصاص دهد.

وی خاطرنشان کرد: پتانسیل اعتباری بسیار مطلوبی در سطح کشور، تحت اختیار سازمان‌ شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور وجود دارد که می‌طلبد سازمان همیاری شهرداری های استان به جهت بهره مندی هرچه بیشتر از این بخش، ارتباطات خود را با مرکز تقویت کند.

هاشمی به دستاوردهای سفر رئیس جمهور در حوزه شهرداری‌های استان اشاره و تصریح کرد: از محل سفر دور اول رئیس جمهور به استان بالغ بر ۲۰ دستگاه اتوبوس برای تقویت خدمات شهرداری‌های استان اختصاص یافت که نیاز است در راستای امید آفرینی و جهاد تبیین، این مهم اطلاع رسانی شود.

استاندار سمنان همچنین به در پیش بودن انتخابات در اسفندماه اشاره و خاطرنشان کرد: شهرداری های استان نیاز است تا برنامه‌ریزی ویژه ای را به منظور تحقق مشارکت حداکثری در امر انتخابات پیش رو تدبیر کنند.

انتهای پیام

تیم تحریریه بین المللی

تحلیلگر اخبار خارجی با تمرکز بر رویدادهای امور خاورمیانه. با توانایی درک عمیق از تاریخ و جغرافیا، به شما اخبار جذاب و تحلیل‌هایی را درباره تحولات سیاسی، اقتصادی و امنیتی در منطقه خاورمیانه ارائه می‌دهم. با استفاده از روش‌های تحلیلی و استراتژیک، به شما دیدی کامل از رویدادهای خاورمیانه می‌دهم.
دکمه بازگشت به بالا