اجتماعی

برخورد پلیس با تخلفات ساکن خودرویی در شب‌های قدر

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ گفت: برخورد مردم با تخلفات به ویژه تخلفاتی که منجر به اختلال در تردد و افزایش ازدحام ترافیکی در علینا قدر می شود.

سرهنگ علی هاموخانی در گفت وگو با ترند روز، وی درباره آمادگی پلیس در شب قدر گفت: پلیس راهور بزرگ تهران در شب قدر تردد ویژه ای خواهد داشت و ماموران ما حدود 100 درصد در محل شب قدر به ویژه امامزاده تکایا حضور خواهند داشت. و حسینیه ها برای تسهیل تردد و کنترل ترافیک. تردد خودروها، موتورها و شهروندان انجام خواهد شد که خوشبختانه در تدارک جشن شب نوزدهم ماه مبارک رمضان با نظم کامل برگزار شد.

وی با تاکید بر اینکه ممکن است با برگزاری این مراسم، هر دو طرف به صورت موقت برای مراسم تعطیل شوند، افزود: ممکن است برخی مراسم ها برای برگزاری مراسم در نظر گرفته شود و محدودیت تردد موقتی ایجاد شود که از شهروندان می خواهیم این کار را انجام دهند. برای کار با آن. پلیس.

همخانی با بیان اخطاریه پلیس راهور در شب بیست و یکم ماه مبارک رمضان گفت: بر اساس اطلاعیه قبلی تردد کامیون ها در شب قدر در تهران ممنوع شد، پلیس راه در ورودی تهران توقف می کند و می ایستد. کامیون ها از ورود به شهر.” انجام می دهند. سپس کامیون های ورودی به شهر متوقف و قانون اجرا و شهر تخلیه می شود.

معاون آموزش و پرورش و فرهنگ ترافیک تهران بزرگ افزود: پلیس علاوه بر ممنوعیت و محدودیت تردد کامیون ها و وسایل نقلیه سنگین، تخلف از اماکن مسکونی و پارکینگ ها در محدوده های ممنوعه اطراف امامزاده ها، نمازگزاران و … تالارها، مساجد و جاهای دیگر. شب قدر شاهد شب شهادت مولای متقیان علی (ع) است که موجب هرج و مرج و آزار سایر عزاداران و قانون شکنی می شود.

هموخانی اضافه کرد: پلیس راهور در سطح شهر آماده باش 100 درصدی است و برای یافتن پارکینگ و پارکینگ مناسب خودروهای عزاداری دستورالعملی ارائه می کند.

وی ابراز امیدواری کرد با اقدامات پلیسی و همچنین همکاری شهروندان شب قدر در آرامش کامل سپری شود و مردم شادی دینی را تجربه کنند. .

به گفته وزیر آموزش و پرورش و فرهنگ پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ، استقرار و آمادگی پلیس راهور تهران بزرگ تا پایان مراسم شب قدر ادامه دارد.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا