اجتماعی

بدون هیچ اغماضی با مجرمان برخورد خواهیم کرد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین؛ حجت الاسلام و المسلمین احمدرضا پورخاخان در حاشیه برگزاری کارگاه آموزشی کارشناسان سازمان قضایی نیروهای مسلح در خصوص ماجرای جنجال در فرماندهی انتظامی زاهدان و شایعات منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر جان باختن تعدادی از هموطنان، انجمن قضات مسلح. این نیرو گفته است که پس از مراجعه چند نفر از والدین به دادسرا، نظامی زاهدان در این باره صحبت کرده است.

وی با بیان اینکه در این زمینه بازپرس بوده و تحقیقات خود را انجام می دهد، گفت: سازمان قضایی نیروهای مسلح به عنوان مجموعه مستقلی که زیر نظر دادگاه به وظایف خود عمل می کند، مردم محترم قول می دهند که به آنها قول بدهند. از آنها مراقبت خواهد کرد. جنبه های مختلف این قضیه را در نظر بگیرید و همه جوانب را در نظر بگیرید.

رئیس کانون قضایی نیروهای مسلح تصریح کرد: اسناد و شکایات مردم را جمع آوری کنید. آن را بیاورید ما این کار را انجام دادیم، بنابراین وظیفه قانونی ما این است که کاملا مستقل و بدون مدارا و اختیار باشیم وابسته به آقای بیایید طبق قانون به وظیفه خود عمل کنیم.

وی افزود: در رسیدگی به پرونده در دادگاه فرقی نمی کند که از قبیله ملی باشد یا مذهب و غیره، همانطور که همکاران من در تمام مناطق کشور در برابر جرایم احتمالی ارتش انجام می دهند. در این مورد نیز بیطرفانه قضاوت خواهد شد و نتیجه تحقیقات را به اطلاع مقامات کشور به ویژه مردم عزیز سیستان و بلوچستان خواهیم رساند.

حجت الاسلام والمسلمین پورخاخان وی تصریح کرد: بدیهی است اگر فردی در این زمینه مرتکب جرمی شده باشد، مجرمان طبق قانون محاکمه خواهند شد.

دکمه بازگشت به بالا