عمومی

«باهم بودن اقوام» ایرانی مقتدر و قوی می سازد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، معلم عبدالسلام کریمی شامگاه شنبه در مراسم اختتامیه پانزدهمین جشنواره بین المللی فرهنگ و اقتصاد مردم ایران زمین در گرگان اظهار داشت: مردم ایران مانند رنگین کمان زیبا، نزدیکتر و متحدتر هستند. ، هر چه در کشور متحدتر باشند

مشاور رئیس جمهور در امور مذاهب و دین مبین اسلام افزود: همانطور که مردم ایران توانستند میهن خود را از دست دشمنان خود رهایی بخشند، همانطور که در دوران هشت سال جنگ با دشمنان خود توانستند جلوی مستکبران و بیگانگان خود را بگیرند. طرح ها.

وی در ادامه بیان کرد: باید شرایطی ایجاد کنیم که همه اقوام احساس کنند واقعا مشارکت دارند و احساس کنند در همه برنامه های این نظام و انقلاب شریک هستند.

مشاور رئیس جمهور در امور مذاهب و مذاهب اسلامی به لزوم توسعه این گونه فعالیت های فرهنگی در کشور اشاره کرد و گفت: اگر گلستان آغاز این جشنواره است نباید به همین جا ختم شود، گلستان است اما انتظار داریم. وزیر فرهنگ میراث، گردشگری و صنایع دستی باشد که این جشنواره با این کیفیت خوب در استان های دیگر از غرب تا شرق و از شمال تا جنوب ادامه یابد.

ماموستا کریمی گفت: اگر تا دیروز فعالیت های فرهنگی از این دست بسیار ضروری و مهم بود، در شرایط کنونی کشور نیاز آنها دوچندان شده است. این جشنواره ها وحدت بین اقوام را ترویج می کند.

دکمه بازگشت به بالا