فرهنگ و هنر

«باشگاه تحریمی‌ها» در راه است

معاون وزیر امور خارجه صداوسیما از ایجاد گروه رسانه ای «باشگاه تحریم ها» برای کشورهای آسیب دیده از تحریم های اقتصادی خبر داد.

به گزارش ترند روز، به نقل از معاونت ارتباطات وزارت امور خارجه، احمد نوروزی امروز شنبه 26 فروردین مصادف با سومین سالگرد تاسیس خبرگزاری تصویری ایران پرس از این خبرگزاری بازدید کرد.

وی خاطرنشان کرد: وجود خبرگزاری ایران پرس به دلیل عدم نظارت قانونی در این بخش، تهدیداتی را ایجاد کرده است تا در سطح بین المللی به آن پرداخته شود و تأثیر مثبتی برای رسانه های مختلف در حوزه مقاومت و عدم مقاومت ایجاد کند. . از این رو خبرگزاری ایران پرس از پروژه های راهبردی وزارت امور خارجه محسوب می شود.

نوروزی افزود: در چند ماه اخیر تلاش های مستمری برای رفع مشکلات و مشکلات مطرح شده با برگزاری جلسات متعدد صورت گرفته است تا تعداد کاربران ایران پرس و شنوندگان غیرمستقیم این خبرگزاری افزایش یابد.

معاون وزیر امور خارجه در پاسخ به سوالی درباره تشکیل گروه‌های رسانه‌ای در کشورهای همسایه منطقه گفت: شبکه هیسپان تی‌وی اخیرا مسابقه‌ای با ایده‌های مشابه کشورهای آسیب‌دیده از تحریم‌های اقتصادی با عنوان «باشگاه تحریم‌ها» برای ارتباط رسانه‌ها برگزار کرد. . این امر با استقبال خوبی مواجه شده است و امیدواریم با اقدامات عملی تری وارد روند دیپلماسی رسانه ای فعالتر شویم.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا