ورزشی

بازی با استقلال با کیفیت بود/ ساپینتو خوشبخت‌ترین مربی ایران است – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، ساکت الهامی پس از دیدار مقابل استقلال در هفته یازدهم لیگ برتر گفت: بازی خوبی بین دو تیم بود. ما فوتبال بازی کردیم. این یکی از بازی های مطرح لیگ بود. هر دو تیم شانس برد داشتند. به استقلال و هوادارانش تبریک می گویم ممکن است من صحبت می کنم و برای این تیم در آسیا آرزوی موفقیت دارم. به داوران تبریک می گویم ممکن است من صحبت می کنم. خودشه به خواست خدا همه قضاوت ها برابر است.

وی افزود: با اینکه شکست خوردیم از خداداد افشاریان تشکر می کنم. قضاوت خوب است. افشاریان خودش نمی تواند سوت بزند. همه تیم ها از داوران مفید آنها بردند و برخی شکست خوردند.

سرمربی هوادار تاکید کرد: دوست دارم هوادار تیمی باشد که مردم به آن احترام بگذارند. امروز قابل پخش توجه ما این کار را مستقل انجام دادیم.

الهامی درباره انتقالش به نیمکت استقلال در نیمه اول گفت: ساپینتو دانش فنی بالایی دارد. او خوش شانس ترین مربی لیگ است. می تواند کت بپوشد و بیاید پولش را بگیرد و برود. اما کی طمع بیش از حد و جوشیدن، استقلال جایگاه بسیار خوبی دارد. ولی طمع بیش از حد و کورک نشانه خوش قلب است. خوشحالم که چنین مربی ای در ایران وجود دارد و بر جذابیت لیگ می افزاید. اگر او را اذیت نکند، مربی خوب و خوشحالی است.

وی با تایید دلیل باخت به استقلال خاطرنشان کرد: استقلال از نظر کیفی همیشه استقلالی بوده است. فکر می کنم کیفیت امروز ما بهتر از بازی قبلی است. این اتفاقات در فوتبال می افتد و برد و باخت اتفاق می افتد. امیدوارم ساپینتو دیگر بگوید فوتبال ایران اتوبوس است. اگر اتوبوس باشد، امروز استقلال قطار گذاشت! با ساپینتو شوخی کردم. من درگیر تیم های دیگر نیستم. ما فوتبال قابل احترامی بازی کردیم. پرسپولیس و سپاهان هم همینطور.

دکمه بازگشت به بالا