ورزشی

بازیکنان قدیمی پرسپولیس پاسپورت‌ها را تحویل نمی‌دهند!

آفتاب‌‌نیوز :

به جز بازیکنان جدید که برای امضای قرارداد خواهان دریافت پیش پرداخت هستند و بازیکنان تمدیدی که به توافق رسیده‌اند تا زمانی که پول نگیرند قراردادشان را تمدید نکنند، برخی بازیکنان قدیمی پرسپولیس که با این تیم قرارداد دارند نیز بیش از هرچیزی به دریافت طلبشان پافشاری کرده و تاکید دارند تا زمانی که تمام مطالبات خود را دریافت نکنند، راضی به حضور در تمرینات پیش فصل پرسپولیس نیستند.

به نظر می‌رسد پرداخت مطالبات مرتضی پورعلی گنجی باعث شده تا بازیکنان تمدیدی تاکید کنند قبل از دریافت پول تمدید نمی‌کنند و بازیکنان قدیمی که قرارداد دارند نیز روی دریافت مطالباتشان پافشاری کرده‌اند.

داستان از این قرار است که طی چند روز اخیر باشگاه پرسپولیس به بازیکنانی که قرارداد دارند تماس گرفته و از آن‌ها خواسته تا برای تحویل پاسپورت خود برای صدور ویزای هلند اقدام کنند و برخی بازیکنان پرسپولیس در پاسخ به این درخواست اعلام کرده‌اند تا زمانی که مطالبات‌شان پرداخت نشود، نه پاسپورت به باشگاه می‌دهند و نه حتی در تمرینات پرسپولیس شرکت می‌کنند. به همین دلیل اگر باشگاه پرسپولیس طلب بازیکنانش را پرداخت نکند به احتمال زیاد در دور جدید تمرینات، شاهد غیبت بسیاری از بازیکنان قدیمی این تیم خواهیم بود.

مسائلی که به نشان می‌دهد پرسپولیس با وجود داشتن مالک همچنان با مشکلات عدیده مالی دست به گریبان بوده و شمخص نیست این شرایط تا چه زمانی ادامه خواهد داشت.

دکمه بازگشت به بالا