فرهنگ و هنر

بازدید مدیر شبکه جیونیوز پاکستان از شبکه سحر

شاهرخ حسن مدیر عامل گروه رسانه ای جنگ و شبکه جونیوس از شبکه جهانی سحر بازدید کرد.

به گزارش ترند روز، شاهرخ حسن در بازدید از شبکه جهانی سحر با مدیر این شبکه نیز دیدار کرد.

در این دیدار علی برزی مدیر شبکه جهانی سحر خواستار گسترش روابط رسانه ای در ایران و پاکستان شد.

مدیر شبکه سحر خاطرنشان کرد: ایران و پاکستان دو کشور با روابط تاریخی، فرهنگی و مردمی هستند که ارتباط رسانه ای دو کشور می تواند این روابط خوب را بیش از پیش تقویت کند. رسانه های ایران به ویژه شبکه جهانی سحر آمادگی همکاری با رسانه های پاکستانی از جمله جیونیوز را دارند.

شاهرخ حسن، مدیرعامل گروه رسانه ای جنگ و شبکه جونیوس نیز از تمایل خود برای همکاری با رسانه های ایرانی از جمله شبکه جهانی سحر خبر داد.

در این دیدار احمد نوروزی معاون وزیر امور خارجه صدا و سیما نیز پذیرای شاهرخ حسن بود و از حضور وی در رسانه ملی ابراز خوشحالی کرد.

مدیر شبکه خبری جوان پاکستان از شبکه سحر بازدید کرد

نوروزی با تقدیر از نقش رسانه ها در توسعه روابط ایران و پاکستان گفت: ایران و پاکستان با فرهنگ، زبان، تاریخ و مذهب خود واقعاً یک کشور هستند و آیا رسانه ها می توانند بر این نقش تاکید کنند.

مدیر عامل گروه جنگ جونیوس نیز از همکاری رسانه‌های دو کشور استقبال کرد و از رسانه‌های خارجی به‌ویژه شبکه‌های اردو از شبکه جهانی سحر ابراز خرسندی کرد.

وی گفت: گروه جدید جنگ و جونیوس آماده تبادل اطلاعات و تولید با شبکه های مختلف خارجی در ایران است.

حسن همچنین از معاون وزیر امور خارجه و همچنین علی برزی مدیرکل شبکه جهانی سحر برای سفر به پاکستان و بازدید از کانال های مختلف جئو و روزنامه جنگ دعوت کرد.

شاهرخ حسن، ایران را الگوی یک کشور اسلامی دانست و گفت: با وجود همه تحریم های ظالمان و فشارهای خارجی، روی پای خود و اصول انقلابی خود ایستاده است، ایران و الگوی یک کشور اسلامی است.

وی با بیان اینکه نقش زنان در عرصه های مختلف در ایران به ویژه رسانه بیش از سایر کشورهای منطقه است، گفت: وجود زنان در عرصه های مختلف نشان از بلوغ اخلاقی و اجتماعی در جامعه دارد. در پاکستان، زنان به طور فعال در بخش‌های مختلف، به‌ویژه در رسانه‌های دولتی و خصوصی مشارکت دارند.

مدیر شبکه خبری جوان پاکستان از شبکه سحر بازدید کرد

مدیر شبکه خبری جوان پاکستان از شبکه سحر بازدید کرد

مدیر شبکه خبری جوان پاکستان از شبکه سحر بازدید کرد

مدیر شبکه خبری جوان پاکستان از شبکه سحر بازدید کرد

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا