اجتماعی

بار درمانی سه شهرستان غرب تهران بر عهده «شهریار»

فرماندار شهرستان شهریار که بر رعایت دقیق دستورالعمل های بهداشتی برای جلوگیری از وضعیت فعلی ویروس کرونا تأکید کرد ، از واکسیناسیون بیش از 10 هزار نفر در شهرستان شهریار خبر داد.

نورالله طاهری در مصاحبه با ترند روز ، وی در تشریح وضعیت در شهر شهریار از نظر شیوع ویروس کرونا و واکسیناسیون ، گفت: “هم اکنون ، شهرک شهریار در میان هشدار نارنجی در مورد بیماری – بیماری قلبی است ، بنابراین همه شهروندان باید به دنبال دستورالعمل های حداکثر سلامتی باشند و فاصله جامعه با برنامه هایشان. “ساده سازی و بی توجهی به معنای بازگشت به حالت عادی است. شرایط بد گذشته ؛ ما باید در حفظ وضعیت فعلی و کنترل بیماری نقش فعالی داشته باشیم.

وی افزود: بیمارستان شهریار بیش از یک سال است که مسئولیت درمان در سه شهر غرب استان را بر عهده دارد که این نشان از تلاش و مجاهدت های ستودنی کادر پزشکی است. خوشبختانه ، اوج موج چهارم ویروس کرونا در آغاز فرآیند واکسیناسیون جهانی شکسته شد و منجر به بهبود جزئی اوضاع در شهر شهریار در برابر شیوع ویروس کرونا شد.

وی ادامه داد: انجام واکسیناسیون عمومی در شهریار و فراهم آوردن مکانی برای واکسیناسیون برای گروه های سنی اعلام شده از قبل ، کلیه امکانات به ویژه کمون ، بسیج ، ائمه جمعه با محوریت شبکه های بهداشتی و امیدواریم با واکسیناسیون و حفظ سلامتی با یکدیگر. دستورالعمل ها به وضعیت سفید برسید. در حال حاضر ، 10 مرکز واکسیناسیون عمومی در شهر فعال هستند و تاکنون کل واکسیناسیون های شهر به 10 هزار نفر اول رسیده است و بیش از 2500 نفر واکسن دوم را دریافت کرده اند.

وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر تعداد موارد بیماری های قلبی و بیمارستان ها در شهرک شهریار کاهش یافته است. این کاهش آماری با همکاری و مشارکت عموم مردم ، تلاش کادر پزشکی و همکاری اصناف در بستن گروه های اعلام شده کارگران که شایسته بودند ، حاصل شد. محافظت از بهداشت عمومی و جلوگیری از شیوع بیماری در اولویت عمومی است.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا