اجتماعی

بارش برف و باران در استان‌های غربی/ پیش‌بینی کاهش آلودگی شهرهای صنعتی

رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات اقلیمی از بارش برف و باران در برخی نقاط استان در منطقه شمال غرب، غرب و البرز مرکزی و کاهش غلظت آلودگی در شهرهای صنعتی خبر داد.

صادق ضیائیان در گفت وگو با ترند روز وی درباره وضعیت جوی کشور گفت: روزهای سه شنبه و چهارشنبه (31 و 23 آذرماه) در برخی از استان های شمال غرب، غرب و البرز مرکزی بارش باران و برف پیش بینی می شود.

وی ادامه داد روز پنجشنبه 3 آذرماه این وضعیت در غرب، جنوب غرب، برخی مناطق جنوب و مرکز البرز ظاهر می شود. بارش باران در استان های جنوبی با رعد و برق همراه خواهد بود.

به گفته ضیائیان، روز جمعه (4 آذر) در برخی مناطق شمال غرب و روز شنبه (5 آذر) در استان های زاگرس مرکزی و البرز مرکزی بارش باران پیش بینی می شود.

وی ادامه داد روز چهارشنبه پیش بینی می شود آلودگی هوا در شهرهای صنعتی و پرجمعیت کاهش یابد.

رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات اقلیمی همچنین با اعلام وضعیت جوی تهران در دو روز آینده گفت: آسمان تهران فردا (3 آذر) نیمه ابری همراه با غبار صبحگاهی و رگبار پراکنده طی چند روز آینده خواهد بود. ساعت ها. با کمینه دمای 4 و بیشینه 4 و 13 درجه سانتیگراد و پنجشنبه 3 آذر ابری همراه با مه محلی با کمینه دمای 6 و حداکثر 14 درجه پیش بینی می شود.

ضیائیان در پایان گفت: امروز و فردا (22 و 23 آذرماه) بندرعباس با دمای 29 و 30 درجه سانتیگراد گرمترین و طی امروز (31 آذر) بجنورد دارای دمای 6- درجه سانتیگراد و فردا (3 آذر) است. ) شهرکرد سردترین با دمای -4 من مرکز استان است.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا