عمومی

این فوتبال را نمی‌خواهم – ترند روز

شب گذشته پرسپولیس و فولاد در هفته دوم جام جهانی به مصاف هم رفتند که این بازی با نتیجه بدون گل به پایان رسید. این بازی اگرچه گلی نداشت اما بازی فنی خوبی بود و مشخص بود که مرز او روی بازیکنان و کادر فنی دو تیم تاثیرگذار بود.

درگیری چند بازیکن سابق پرسپولیس و حضور چند بازیکن استقلال در فولاد و همچنین حضور مهدی هاشمی نسب در تیم اهوازی باعث سردرگمی زیادی شد. زمانی که هاشمی نسب وارد ورزشگاه شد، مورد فحاشی و حمله برخی از هواداران پرسپولیس قرار گرفت.

هاشمی نسب پس از پایان بازی مصاحبه جالبی انجام داد:

1- هاشمی نسب هر چقدر هم خیانت کرد و پرسپولیس را به استقلال رفت و به پرسپولیس گل زد، مستحق چنین توهینی نیست. هاشمی نسب سال ها در پرسپولیس بازی کرده و تا جایی که می توانست برای این تیم تلاش کرد و در دربی یک گل عالی برای پرسپولیس به ثمر رساند که باعث شد هواداران با هدف خود به آسمان بپرند.

2- هاشمی نسب در بخشی از مصاحبه خود گفته است که رنگ قرمز و آبی و عشق بالاتر از خانواده نیست. حق با اوست. به گفته محمد مایلی کهن، اگر توپی وارد دروازه این و آن شود، عزت و خانواده چقدر سزاوار است؟

3- واریا غفوری چهره محبوب امروز فوتبال ایران در بین مردم توسط برخی از هواداران پرسپولیس طرد شد. وریا غفوری علیرغم اینکه کاپیتان استقلال است و فصل گذشته با این تیم به مقام قهرمانی دست یافت، همیشه مردمی بوده و حرف های بی دقتش باعث شده تا استقلال را ترک کند. گاهی آرزو می کنم به جای رنگ، انسانیت را ببینم. واریا را همه ایرانی ها دوست دارند و دیگر متعلق به آبی و قرمز نیست.

4- در این برهه که بحث حضور زنان در ورزشگاه دوباره جدی می شود و حتی دولت ابراهیم رئیسی نیز در صدد اجرای این موضوع است، شنیدن چنین شعارهایی و شرط گذاشتن برای حضور زنان خوشایند نیست. سخت تر.

256 251

دکمه بازگشت به بالا