ورزشی

اینکه وزارت ورزش دستور توقف نقل و انتقالات پرسپولیس را داده دروغی بیش نبود/ با یک مربی در حال مذاکره‌ایم

اظهارات محمدی درباره پرسپولیس:

اینکه وزارت ورزش دستور توقف انتقال پرسپولیس را داده دروغی بیش نیست/ در حال مذاکره با سرمربی هستیم.

معاون ورزشی باشگاه پرسپولیس گفت: قبلا با یک مهاجم خارجی قرارداد بسته ایم و با سرمربی هم مذاکره کرده ایم.

به گزارش خبرگزاری ترند روز؛ محمد محمدی درباره آخرین وضعیت نقل و انتقالات باشگاه، اردوی ترکیه و شرایط باشگاه صحبت کرد که در ادامه می خوانید.

محمد محمدی درباره موضوع پرسپولیس اظهار داشت: قبل از هر چیز باید بگویم که نگرانی هواداران در مورد این انتقال را درک می کنم، اما آنها نباید شک کنند که باشگاه حتی یک روز هم سقوط نکرد و در این مدت گزینه های مطرح شده از سوی کادر فنی بررسی و مذاکره شد. و اگر خدا بخواهد به زودی از مهاجم خارجی استقبال می شود.

وی همچنین تاکید کرد: این شایعه فقط یک دروغ نیست، وزارت ورزش به پرسپولیس دستور توقف این انتقال را داده و معاونت حقوقی باشگاه نیز از افراد زیادی که این شایعه را منتشر کرده اند، شکایت کرده است. همچنین سقفی برای انتقال پرسپولیس برای جذب مربی یا بازیکن خارجی تعیین نشده است و اینها اخبار کذب و غیرواقعی است که برخی به آن دامن زده اند.

محمدی گفت: در مورد استقبال از مهاجمان خارجی هم با یک گزینه به توافق رسیده ایم و به امید خدا پس از اتمام کارهای اداری و مراحل نقل و انتقالات به تهران می آید و پس از امضای رسمی در ترکیب تیم قرار می گیرد. . توافق. همچنین 6-7 گزینه دیگر در این مقاله توسط کادر فنی ما به ما معرفی شد، دو نفر از آنها قرارداد داشتند، هم خودشان و هم باشگاه هایشان میلیون ها دلار از پرسپولیس می خواستند که در اختیار ما نیست. به عنوان مثال، بازیکنی از آمریکای جنوبی یک میلیون دلار و باشگاهش سه میلیون دلار به عنوان قدردانی می خواست. درباره گزینه های دیگری که کادر فنی عنوان کرده اند نیز صحبت کرده ایم اما نتیجه ای حاصل نشده و مذاکرات به پایان رسیده است.

وی همچنین خاطرنشان کرد: برای دستیاران پیش از این دو گزینه خارجی به باشگاه معرفی شده بود. یکی از آنها با باشگاه قرارداد نبست و کادر فنی دیگر از بردن او خودداری کرد. در حال حاضر یک مربی خارجی در این سمت به باشگاه معرفی شده است که در حال انجام توافق با او هستیم.

محمدی اصرار کرد: در مورد پایگاه خارجی باید بگویم که در شهر قیصری پایگاه استانداردی ترتیب داده ایم اما به دلیل نبود پرواز مستقیم به این شهر با مشکل مواجه هستیم و به دلیل فضای فعلی ترافیک در کشورمان. و همچنین زمان بر بودن انجام پروازهای چارتر، این پرواز به هفته آینده موکول شده است، اما به دلیل اینکه برنامه آماده سازی تیم قبل از شروع فصل مشخص شده و با تاخیر به ترکیه، زمان را از دست می دهیم، اردوی ترکیه احتمال لغو شدن

بالاخره گفت: بر اساس گزارش ها، این باشگاه در هفته های اخیر با چند بازیکن قرضی درگیر شده است که برخی از آنها بازیکنان سابق تیم هستند. ضمناً بخشی دیگر از مطالبات اعضای فصل قبل نیز به زودی پرداخت خواهد شد. آقای درویش واقعا شبانه روز برای رفع مشکلات باشگاه تلاش می کنند و از هواداران می خواهم در فرصت باقی مانده تا شروع لیگ از تیم حمایت کنند تا بتوانیم فصل موفقی را در کنار هم داشته باشیم.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا