حوادث

ایفای نقش مسئولانه پلیس در ماموریت اربعین/برخورد مقتدرانه با اراذل و اوباش

فرمانده نیروی انتظامی کشور در مراسم اربعین حسینی در خصوص ماموریت مهم پلیس برای صیانت از تردد پلیس گفت: پلیس برای تامین امنیت مراسم اربعین حسینی نقش آفرینی و در ماموریت حضور داشت. خدمت عزاداران

به گزارش ترند روز، سردار حسین اشتری در حاشیه مراسم تکریم و معارفه فرمانده انتظامی استان اردبیل در جمع اصحاب رسانه با تسلیت ایام سوگواری شهادت حضرت اباعبدالله الحسین (علیه السلام). ) به ماموریت مهم و حساس پلیس برای صیانت از تردد پلیس در مراسم اربعین حسینی اشاره کرد. خدمت به آرامش عزاداران حسینی با تمام وجود».

وی حضور نیروی انتظامی قوی، هدفمند و موثر در مسیری که برای تردد زائران اربعین حسینی در نظر گرفته شده است را مهم برشمرد و افزود: زیرساخت های لازم برای تسهیل در عبور و مرور زائران حسینی از مرزهای کشور برای عزیمت به عراق و حفظ نشاط است. مراسم، فراخوانی و دیدار اربعین حسینی با مقامات عراقی مذاکره شد.

فرمانده انتظامی کشور گفت: رایزنی هایی انجام شده تا حتی اگر گذرنامه ای تا یک ماه اعتبار داشته باشد، مقامات عراقی آن را با آنلاین الحاقی پلیس تایید کنند و زائران بتوانند با آن تردد کنند.

اشتری افزود: با توجه به پیش بینی افزایش دما و تردد زائران حسینی در بیشتر ساعات شبانه روز، تمهیدات لازم برای تامین ترافیک و امنیت انتظامی اندیشیده شده است.

فرمانده پلیس کشور در سخنانی از برخورد پلیس با مجرمان و مخلان نظم عمومی خبر داد و گفت: کسانی که با رفتارهای خلاف هنجارها و قانون شکنی می خواهند آرامش و نظم مردم را برهم بزنند. قانون به صورت مقتدرانه و قانونی اتخاذ خواهد شد.» پلیس با آن برخورد خواهد کرد.

مردم شریف ایران شایسته بهترین خدمات هستند

اشتری همچنین در مراسم تکریم و معارفه فرمانده انتظامی استان اردبیل با تسلیت ایام سوگواری رحلت امام حسین (ع) و یاران باوفایش و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام گفت: حضور در حریم دارالارشاد حسینی و پایتخت حسینی اردبیل در روز محرم برای من افتخار گرانبهایی است.

وی با بیان اینکه استان های آذری زبان ما نمونه و اتحاد و همبستگی آن ها مثال زدنی و باعث سربلندی کشور است، گفت: وی افزود: امروز به برکت خون پاک شهدا، معنویت و دین، التزام به ارزش ها و دین اسلامی، رهنمودها و هدایت های حکیمانه مقام معظم رهبری، بصیرت مردم و هوشیاری و اقتدار مقام معظم رهبری ارتش، آرامش و نظم در همه جای استان اردبیل حاکم است.

فرمانده انتظامی کشور با قدردانی از همراهی و همراهی مسئولان استانی در انجام ماموریت پلیس گفت: امروز نیروی انتظامی پاسدار ارزش های اسلامی، مدافع مظلوم و مدافع امنیت و آرامش فردی و اجتماعی است و ایستاده است. با تمام قدرت و فداکاری علیه جنایتکاران و قانون شکنان».

اشتری با بیان تلاش ها و جانفشانی های پلیس در حفظ امنیت، حفظ و ارتقای امنیت و آمادگی برای خدمت به اقشار اجتماعی و نظام اسلامی، گفت: آرامش، بر ارائه خدمات شایسته برای مردم و امنیت و آرامش در کشور تاکید کرد. حوزه اجتماعی همیشه مورد تاکید بود.

وی با توجه به گستردگی، تنوع و تعدد ماموریت ها و محورهای پلیس برای عموم مردم افزود: خدا را شاکریم که در لباس مقدس پلیس، خدمتگزاران مردم و نظام مقدس اسلام هستند. جمهوری ایران زیر پرچم استان.

فرمانده کل انتظامی کشور اردبیل را یکی از امن ترین استان های کشور با بهترین شاخص های امنیتی حتی در مرزها عنوان کرد و گفت: ماموریت انسداد مرز در استان اردبیل را با تامین تجهیزات لازم به پایان خواهیم رساند. و ابزار.

اشتری بر لزوم افزایش پیشرفت و مهارت در سیستم پلیس و افزایش فعالیت با بهره مندی از ابزار و تجهیزات مدرن تاکید کرد و افزود: کشور شریف ایران شایسته بهترین خدمات است و پلیس باید با حداکثر توان در این عرصه حضور داشته باشد. . . و تعهد به مشارکت

وی با قدردانی از خدمات و زحمات چهل ساله سردار حسینی و به عنوان فرمانده انتظامی استان اردبیل گفت: سردار حسینی یکی از توانمندترین و باتجربه ترین و دارای سوابق مدیریتی خوب در نیروی انتظامی است و برای ایشان آرزوی موفقیت و موفقیت داریم. سلامتی .

پیروی از آرمان های شهدا، ضامن امنیت، عزت و استقلال ایران اسلامی

اشتری همچنین در سفر به اردبیل با خانواده شهید محسن ایران نژاد در اردبیل دیدار کرد. وی در این دیدار شهدا را مایه افتخار و سربلندی جامعه اسلامی عنوان کرد و گفت: شهدا با نثار خون پاک خود در راه پاسداری از آرمان ها و اهداف مقدس، امنیت و استقلال کشور را تضمین کردند. نظام اسلامی».

وی با ارج نهادن به مقام و منزلت شهدا و ارج نهادن به ایثارگری های عزیزانش افزود: شهدا بزرگترین هدیه خداوند به بندگان هستند و باید همواره قدردان ایثارگری های آنان باشیم، شهدا و به خانواده و جایگاه گرانقدر آنان احترام می گذاریم. .

فرمانده انتظامی کل کشور با بیان اینکه پیروی از آرمان های شهدا ضامن امنیت، عظمت، صلابت، عزت و استقلال ایران اسلامی و اقتدار جهانی آن است، تصریح کرد: این امر موجب می شود تا ایران اسلامی با قدرت و اقتدار جهانی همراه باشد. وی گفت: بهترین راه مقابله با تهاجم فرهنگی دشمنان و حامیان نظام اسلامی، ایمان و بصیرت دینی و انقلابی و ترویج و بهره مندی از فرهنگ ایثار و شهادت است.

بر اساس اطلاعیه سایت پلیس، در این دیدار سردار اشتری با احترام و تکریم مقام معظم رهبری از خانواده این شهید والامقام تجلیل کرد و ضمن استماع مشکلات و مسائل مطرح شده دستور و کمک های لازم به ویژه در زمینه پزشکی برای این خانواده.

شهید محسن ایران نژاد از شهدای نیروی انتظامی است که در سال 1386 توسط عوامل گروهک تروریستی عبدالمالک ریگی در منطقه سراوان و در حین خدمت در پاسگاه انتظامی شمسر به شهادت رسید.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا