اجتماعی

ایستادگی و مقاومت؛ پیام یادواره شهدا برای دشمنان

ترند روز/ کردستان مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان همدان یادواره شهدا را پیامی علیه دشمن توصیف کرد.

مهدی ظفری شامگاه پنجشنبه (۸ تیر) در مراسم گرامیداشت یاد و خاطره شهدای مبارزه با مواد مخدر که در سالن شهید رحمانی ناحیه مقاومت بسیج بیجار برگزار شد، خاطره را حامل پیام مقاومت و مخالفت دانست. دشمنان و دلگرمی و امید برای عاشقان انقلاب اسلامی. .

وی همدلی مسئولین، فرماندهی و جوانان را یکی از محورهای برگزاری این مراسم در شهرستان بیجار عنوان کرد و افزود: حضور در چنین جلسه ای یادآور عملکرد دوران دفاع مقدس است که شامل معرفت و عطر کربلا و عاشورا، این فکر به وجود آمد.» زودتر گفته شود.

ظفری افزود: قطعا یکی از مواردی که نسل های آینده به آن نیاز دارند نگاه به نمادهای جامعه است و یاد و خاطره شهدا همچون نشانه ای برای نسل جوان است.

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های متبرکه استان همدان با تاکید بر اینکه فرجه اکنون نماد مبارزه با مواد مخدر است، تصریح کرد:

پلیس بودن در چنین شهری مانند شهر تهران نیست، زیرا هرکس آن لباس را بپوشد می خواهد شهید شود.

وی با بیان خاطره هشت سال پاسداری و حضور آن در کردستان خاطرنشان کرد: بهترین دوران زندگی شخصی من در کردستان سپری شد و وقتی امروز از دروازه شهر بیجار خواسته شد با تمام وجود آن را بپذیرم. قلب. “

مرتضی میرآقایی فرمانده بسیج اپوزیسیون شهرستان بیجار در مراسم تجلیل از 6 شهید مبارزه با مواد مخدر شهرستان بیجار گفت: در کشور نزدیک به 4000 شهید و جانباز تقدیم کرده اند که بیش از 12000 نفر برای تامین سلامت مردم داریم. جامعه و جوانان.»

وی با بیان آمار 70 تا 90 درصدی جست و جوی مواد مخدر بر اساس جغرافیای کشور عزیزمان ایران، یادآور شد: جایگاه ایران در مسیر قاچاق مواد مخدر از کشورهای آسیایی به اروپا، بالاترین آمار در حوزه مبارزه با مواد مخدر است. در کشور ما.

در پایان این مراسم با اهدای لوح به خانواده شهید بهرام امینی نماینده 6 خانواده شهید مبارزه با مواد مخدر تجلیل شد.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا