عمومی

ایجاد زیرساخت های گردشگری سیلوانا نیازمند مشارکت بخش خصوصی است – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، محمدصادق معتمدیان شامگاه چهارشنبه در سفر نهمین فرمانداری به بخشداری سیلوانا با اشاره به مشکلات منطقه افزود: مشکل بزرگ این منطقه که حاصل چندین سال درخواست مردم است. احصا و در شورای برنامه ریختن در نظر گرفته شود.

وی گفت: با توجه به مزایا و معایب احتمالی بخش سیلوانا به ویژه در بخش گردشگری، این بخش از نظر ژئوپلیتیکی حائز اهمیت است، بنابراین تلاش می‌شود بیش از پیش به مردم مرزنشین خدمات رسانی شود. “

معتمدیان به سیاست های نظام و دولت برای رفع کمبودها و ارائه خدمات به مناطق مرزی اشاره کرد و افزود: ارائه خدمات به مناطق مرزی با سود کمتر، کاهش فاصله بین فاصله، اتمام پروژه در تمام نیمه مناطق تمام شده در اولویت است.

استاندار آذربایجان غربی همچنین با اشاره به اینکه با توجه به شرایط کنونی اقتصادی، محدودیت اعتبارات عمومی، لازم است نمایندگان مجلس در بحث بودجه با دولت همکاری کنند، افزود: ایجاد اشتغال در مناطق کم برخوردار در اولویت سیزدهم است. دولت.» برای جلوگیری از کمبود مناطق کم برخوردار، تورهای شهری برگزار می شود که علاوه بر شناخت ایرادات، توانایی های منطقه را نیز می شناسد.

وی در ادامه گفت: بهبود مرز خصوصی راان، مردور SY ترور در جلوی پاراگراف اولویت های شغلی امسال اعتبار ویژه ای وجود دارد آه تو به همین منظور علاوه بر کاهش بار ترافیکی و تسهیل تردد در این مسیر، به توسعه این منطقه از نظر گردشگری نیز خواهیم پرداخت.

استاندار آذربایجان غربی از قطعی برق و تعطیلی برخی پروژه های سرمایه گذاری در این بخش گلایه کرد و گفت: سرمایه گذاران در حال حذف پروژه هایی هستند که وقف اراضی کشور است اما سال هاست که معطل مانده اند، این امر به معاونت عمرانی وزیر کشور ضروری است. مهندسی برای کار در این زمینه.” بودن.

معمتدیان وی اسناد اراضی کشاورزی استان را اعلام کرد و اظهار داشت: تمامی اراضی کشاورزی استان باید تا پایان نظام به ثبت برسد که با ساخت ستاد کمیسیون این امر انجام می شود. دخالتحل مشکل در حوزه نگاه به صیانت از انفال با حفظ حقوق و آزادی های مردم.

استاندار آذربایجان غربی در حال گسترش سرانه فضای آموزشی، تکمیل پروژه های تقریباً تکمیل شده، لغو مدارس کانکسی و رفع مشکلات است. احصا وی با بخش سیلوانا صحبت کرد و گفت: شورای برنامه ریختن ساخت و ساز و توسعه منطقه و استفاده بهتر از توانمندی های منطقه باعث بالا رفتن سطح ظرفیت و اولویت بندی پروژه های نیمه تمام می شود تا شاهد توسعه این منطقه باشیم.

وی با تایید اینکه طرح گازرسانی به 16 فوکنتانی این ولسوالی بخشی از این برنامه است، افزود: گازرسانی به 16 فوکنتانی این ولسوالی از ماه جولای آغاز می شود تا مردم این منطقه کوهستانی از این نعمت برخوردار شوند. .

معتمدیان همچنین بر لزوم بازنگری در قانون منابع طبیعی تاکید کرد و گفت: ضروری است نمایندگان مجلس در هفته های آتی در این بخش و منابع طبیعی در منطقه حضور پیدا کنند تا با نگاه دقیق تری به موضوع و رفع آن بپردازند. قلب قانون

به گفته معتمدیان، یکی دیگر از موضوعات مورد توجه، نصب سیستم خشک کن مدارس است.

دکمه بازگشت به بالا