ورزشی

اگر می‌خواهیم بزرگی‌مان را نشان دهیم باید فردا بازی خوبی را ارائه دهیم

در نشست خبری پیش از بازی با استقلال؛

سرمربی تیم فوتبال نساجی گفت: اگر بخواهیم بزرگی خود را به نمایش بگذاریم باید فردا بازی خوبی را مقابل استقلال انجام دهیم.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری آنا، حمید مطهری در نشست خبری پیش از بازی با استقلال اظهار داشت: اول از همه وظیفه خود می دانم به بانوان هوادار تیم نساجی که در این دیدار حضور خواهند داشت تبریک بگویم. . ورزشگاه فردا امیدوارم مسئولان مربوطه فکری به حال نظام کنند و اجازه دهند بانوان ما به عرصه ملی پرشور راه یابند. باید این مکان را فراهم کنند تا با حضور در ورزشگاه بتوانند تیم محبوب خود را از نزدیک ببینند. این آرزوی قلبی همه ماست.

وی افزود: هواداران زن نساجی برای اولین بار به ورزشگاه می آیند و امیدوارم بازی خوبی برای آنها انجام دهیم تا خوشحال شوند. ورزشگاه آزادی هم خاطره انگیز است. با پرسپولیس قهرمانی خوبی در این ورزشگاه کسب کردم و تیمم هم سال گذشته در همین ورزشگاه قهرمان جام حذفی شد. بچه های نساجی در آزادی زحمت کشیدند و مطمئنا فردا خاطرات خوبی خواهند داشت. خیلی خوشحالیم که فردا در ورزشگاه آزادی بازی می کنیم، منتظر این بازی بزرگ بودیم.

سرمربی تیم نساجی خاطرنشان کرد: هم بازیکنانم و هم من درک می کنیم که این بازی بزرگی است و اگر بخواهیم بزرگی خود را نشان دهیم باید فردا تیم قابل احترامی باشیم و فوتبال خیلی خوبی ارائه دهیم. مقابل تیم آبرومندی هستیم و استقلال را به خوبی آنالیز کرده ایم. انتظار دارم بازی خیلی خوب و تاکتیکی باشد و مطمئنم همینطور خواهد بود. امیدوارم همه تیم هایی که شایسته پیروزی هستند موفق شوند و 3 امتیاز را کسب کنند.

مطهری در خصوص اینکه فردا اولین دیدار حضور هواداران زن در ورزشگاه دو تیم و نحوه ارزیابی این موضوع است، گفت: در این صورت قطعا فضای زیبا و خوبی در ورزشگاه خواهد بود. من یک بار صحبت کردم و چیز شگفت انگیز این بود که زنان هر جا که می شد به میدان می آمدند. با آمدن این عزیزان 20 سال از نظر فعالیت های فرهنگی پیشرفت می کند و فضای ورزشگاه پاک می شود چرا که بسیار محترم است.

ادامه هید…

دکمه بازگشت به بالا