فرهنگ و هنر

اکران آنلاین گسترش می‌یابد؟ – ترند روز

دوازدهمین جلسه شورای راهبردی غربالگری با محوریت تطبیق توانمندی های این بخش با چرخه غربالگری اینترنتی و پیاده سازی سیستم های موثر و راهکارهای یکپارچه با حضور مدیران صحنه و اجراهای داخلی برگزار شد.

به گزارش ترند روز، به نقل از روابط عمومی سازمان سینمایی و سمعی و بصری، دوازدهمین جلسه شورای راهبردی اکران با حضور محمد خزاعی رئیس انجمن سینمای کشور، منوچهر شهسواری مدیرکل خانه سینما، غلامرضا موسوی رئیس خانه سینما برگزار شد. اتحادیه تهیه کنندگان سینما، حبیب ایل بیگی، نایب رئیس ارزیابی و نظارت انجمن سینما، هاشم میرزاخانی، مدیرکل سینمایی موسسه شهر، همایون اسعدیان، دبیر شورای صنفی نمایش، محمدقاصد اشرفی، رئیس انجمن سینماگران، محمدرضا فرجی عضو شورای راهبردی اکران، روح الله سهرابی مدیرکل اداره اشاعه و کنترل نمایشگاه، علی سرتیپی رئیس مرکز پخش و مدیر سامانه فیلم نت، محمدجواد شکوری مقدم مدیرکل صبا ایده موسسه (دستگاه و فیلمو)، مجید محسنی، مدیر تامین مالی فیلمو، مهدی یزدانی، مدیر نماوا و یزدان عشیری، مشاور مدیرعامل و مدیرکل روابط عمومی سازمان در شهید آوینی برگزار شد. اتاق انجمن سینما

این نشست بر روی تطبیق قابلیت‌های پلتفرم با چرخه انتشار آنلاین و پیاده‌سازی سیستم‌های مؤثر و راه‌حل‌های رایج برای ساده‌سازی تولید فیلم متمرکز بود. اعضای فعلی در خصوص نحوه تعامل با صحنه و سینما، نظافت خدمات تبلیغاتی صحنه و سینما و طراحی بسته خبری فرهنگی (باکس فرهنگ) متناسب با توسعه سالن های سینما، ارزیابی تولید سینما برای اقشار مختلف این حوزه و …

رئیس انجمن سینما در سخنانی با تاکید بر اهمیت و ضرورت این همکاری، ضمن تشکر از همکاری تریبون ها با سینمای ایران، گفت: فکر می کنم همکاری شورای راهبردی و بخش ها برجسته خواهد بود. قابل تقدیر است و نشان می دهد که همه ما در این زمینه هستیم.

وی ادامه داد: مدیران صحنه شورای تئاتر صنفی و موسسه سینمای شهر احتمالاً توصیه هایی را به شورای راهبردی ارائه خواهند کرد تا راهکار جدی تری در زمینه تولید فیلم و تبلیغات در اینترنت پیدا کنند.

بر اساس این گزارش، در ادامه این جلسه اعضای شورای راهبردی اکران با مدیران سازمان آتش نشانی تهران به منظور تقویت و تسهیل همکاری برای رفع مشکل یک سالن سینما و اخذ مجوز حراست گفت‌وگو کردند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا