عمومی

انقلاب اسلامی حاصل مجاهدت‌های تاریخ شیعه است – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، حجت الاسلام محمدهادی نظیری شامگاه شنبه در این شهرستان هاکان شهر انتخاب کنید وی گفت: حضرت زهرا(س) به تنهایی وارد میدان فتنه می شود و از همه ابزارها برای تغییر میدان و افشای دشمن استفاده می کند.

وی با بیان اینکه تمام فعالیت های حضرت زهرا در 70 روز گذشته صرفاً فعالیت های سیاسی بوده و آخرین فعالیت سیاسی حضرت زهرا(س) مخفی کردن قبر بوده است، اظهار داشت: در این 70 روز تمام فعالیت های سیاسی حضرت زهرا(س) انجام شده است.

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان همدان یادآور شد: انقلاب اسلامی حاصل مجاهدت در تاریخ شیعه است.

این مسئول با بیان اینکه انقلاب اسلامی پشت خیمه دشمن صف کشیده است، گفت: جمهوری اسلامی امروز وجود دارد. بین المللی تغییر کرد

حجت الاسلام نظیری خاطرنشان کرد: امروز در جنگ جهانی قدرتمند و دشمن تصویری نادرست را به ذهن منتقل می کند و آن ضعف جمهوری اسلامی و قدرت دشمن است. در حال حاضر جمهوری اسلامی به دستاوردهای زیادی دست یافته است.

وی خاطرنشان کرد: در اغتشاشات اخیر بیشتر تلاش دشمن در خارج از مرزهای ایران بود و با استفاده از هالیوود و وسایل هنری، هالیوود را سرزمین رویایی نشان دادند.

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان همدان در پایان یادآور شد: در نبرد انقلاب اسلامی و تمدن غرب به رهبری آمریکا همه با وجدان باز اعتراف می کنند اما برتری در تمدن اسلامی است و چین و روسیه دارند. نتوانسته برتری گفتار را در برابر تمدن غرب ایجاد کند.

دکمه بازگشت به بالا