اجتماعی

انتخاب لرستان به عنوان دبیرخانه کشوری رابطین مراکز مشاوره

ترند روز/لرستان مدیر کل آموزش و پرورش لرستان از انتخاب استان به عنوان دبیر کشوری مرکز تماس خبر داد.

رضا عزتی امروز در جمع کارکنان آموزش و پرورش لرستان گفت: داشتن برنامه عملیاتی رمز دستیابی به اهداف آموزش و پرورش و به ویژه سند تحولات بنیادین آموزش و پرورش است که بخش بزرگی از این امر مربوط به آموزش و پرورش است.

مدیرکل آموزش و پرورش لرستان از انتخاب این استان به عنوان دبیرخانه کشوری مرکز مشاوره تابعه خبر داد.

در ادامه معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش لرستان بیان گفت: بسیاری از آسیب ها و جرایم اجتماعی با مشاوره صحیح و به موقع قابل پیشگیری و درمان است و مدارس باطن اولین و مهمترین مکان برای مشاوره است.

امین رسولی با بیان اینکه لرستان در یازدهمین جشنواره تجربه برتر آموزش و پرورش و همچنین در جشنواره راه‌های تفکر و سبک زندگی موفق به کسب رتبه‌های متعدد شد، گفت: اعتبار و موفقیت لرستان در عرصه‌های مختلف دلیل این انتخاب است.

رئیس اداره آموزش، مشاوره و مراقبت از آسیب های اجتماعی آموزش و پرورش لرستان در پایان گفت: تشریفات، ارتباطات و کارهای اساسی در این خصوص انجام شده و از تمامی کارشناسان دعوت به همکاری و مشارکت می شود. ایده هایی برای پیشبرد بهتر اهداف مشاوره

فرشاد بازیگری گفت: انتخاب لرستان به عنوان دبیر کشوری مرکز مشاوره مرتبط برای استان بسیار مهم و سودمند است و موفقیت در این زمینه نیازمند همکاری با همه نهادهای ذیربط است.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا