ورزشی

انتخابی تیم ملی ووشو جوانان برگزار شد

مسابقات انتخابی تیم ووشوی ملی پوشان جوانان ایران در دو بخش ساندا و تالو برگزار شد.

به گزارش ترند روز و به نقل از تماس با فدراسیون ووشو، مسابقات ووشو قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی ایران که از صبح دیروز (پنجشنبه) در آکادمی ملی ووشو از عصر امروز (جمعه) 26 تیر 1401 آغاز شد. ، معرفی بازیکنان برتر با وزنه های مختلف سوندا و شکل های تالو انجام می شود.

علیرضا مقصودی از بوشهر با وزن 48 کیلوگرم مقام اول را از آن خود کرد. امیرمحمد لموچی از خوزستان دوم شد و ابوالفضل بالانده از کهگیلویه و بویراحمد و سید محمد حسن ابراهیمی مقدم از خراسان شمالی سوم شدند.

در وزن 52 کیلوگرم رضا سهری از بوشهر با پیروزی بر تمامی حریفان قهرمان شد. مهران مهرانی از هرمزگان دوم شد و شعیب صفرزایی از سیستان و بلوچستان و سیدعلی حسینی از خوزستان در جایگاه سوم قرار گرفتند.

در وزن 56 کیلوگرم علی علی بابایی از چهارمحال بختیاری مقام اول را به خود اختصاص داد. امیر ارسلان رحیمی از سمنان دوم شد و سید مهدی عمادی از مازندران و امیرحسین همتی از مرکزی سوم شدند.

در وزن 60 کیلوگرم میکائیل علی زاده از مرکزی و امید اقبالی نسب از کهگیلویه و بویار احمد اول و دوم شدند. میلاد عسگری زاده از اصفهان و علی فتوحی از قزوین نیز سوم شدند.

در وزن 65 کیلوگرم عرفان محرمی از اردبیل به مقام اول دست یافت. رامین رضایی از فارس دوم، محمدحسن میرخانی از بوشهر و آرین افرازملک از قزوین سوم شدند.

در وزن 70 کیلوگرم ابراهیم اشکور فرجی از گلستان قهرمان شد. شایان رضایی از کرمانشاه دوم شد و ابوالفضل سرحدی از سیستان و بلوچستان و آروین فرجی از کردستان در جایگاه سوم کنار هم نشستند.

در وزن 75 کیلوگرم سهیل موسوی از مازندران مقام اول را به خود اختصاص داد. محمدمهدی زوانتی از گیلان دوم شد و امیر سالار اسماعیلی از زنجان و امیرحسین کردی از قزوین سوم شدند.

در دسته 80 کیلوگرم کسری لرائی از مازندران و محسن حقوردی از کرمان اول و دوم شدند و شروین علیجانی از لرستان و سیدعلی میری از کیش سوم شدند.

در مسابقه قبلی نتایج به شکل زیر بدست آمد:

* چیانگ شو

1- ابوالفضل قره باغی زنجانی

۲- امیرحسین باقرزاده همایی از قشم

3- پوآ حاتمی از اصفهان

4- محمدحسن حمیدی از تهران

* تای چی شان

1- رضا جعفری از قشم

2- ماهان امیری از گلستان

3- امیرحسین عباسی گلستانی

4- عرفان رجایی از خراسان رضوی

* جین شو

1- ابوالفضل قره باغی از زنجان

۲- محمدحسن حمیدی از تهران

3- پوآ حاتمی از اصفهان

4- محمد مهدی عبدالمالکی از قم

* نان دائو

1- شاهین بنی طالبی از اصفهان

۲- عرفان عطیزاد جبلی از خراسان رضوی

3- بنیامین تنی هرمزگانی

4- محمد پارسا مدی از کرمانشاه

* چانگ چوان

1- ابوالفضل قره باغی زنجانی

2- حسین قبله نما گیلان

3- ایلیا محمدخانی از زنجان

4- رضا سیاه، جمعی از مازندرانی ها

* نان چوان

1- شاهین بنی طالبی از اصفهان

۲- عرفان عطیزاد جبلی از خراسان رضوی

3- امیرعلی میلابی از تهران

4- بنیامین تنی هرمزگانی

* تای چی چوان

1- ماهان امیری از گلستان

۲- رضا جعفری از قشم

3- امیرحسین عباسی گلستانی

4- عرفان رجایی از خراسان رضوی

* دائو شو

1- حسین قبله نما گیلان

2- امیرحسین چرزه هرمزگانی

3- ایلیا محمدخانی از زنجان

4- محمدرضا جعفری از کیش

* تای چی جین

1- عرفان رجایی از خراسان رضوی

۲- رضا جعفری از قشم

3- امیرحسین عباسی گلستانی

4- رضا ترابیان از چهارمحال و بختیاری

* نن گون

1- شاهین بنی طالبی از اصفهان

۲- عرفان عطیزاد جبلی از خراسان رضوی

3- بنیامین تنی هرمزگانی

4- سینا حسین نیا از بوشهر

* برو گوئن

1- حسین قبله نما گیلان

2- امیرحسین چرزه هرمزگانی

3- رضا سیاه مشت از مازندران

4- ایلیا محمدخانی از زنجان

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا