اجتماعی

امنیت ایران خار چشم دشمنان است/ اغتشاش بهانه‌ای برای ناامنی – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، سردار عبدالله حسنی ظهر آدینا در سخنانی پیش از خطبه های نماز جمعه این هفته سمنان به میزبانی مصلی این شهر با بیان اینکه دشمن سیاست ها و راهبردهای وی برای رسیدن به این اهداف تلاش کرده است، گفت: در طول چهار دهه گذشته وی با رسیدن به هدف خود مبنی بر ناامن کردن منطقه گفت: به دلیل هوشیاری کشور شریف ایران و حمایت مردم منطقه دشمن این مواضع را تکمیل نکرد.

او گفت امنیت ایران خالی است خار وی پیش از این در چشم دشمنان افزود: دشمن با لطمه زدن به نظام سعی در ایجاد احساسات عمومی علیه نظام داشت، لذا اغتشاش را بهانه ای قرار دادند تا امنیت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی را زیر سوال ببرند، اما در این توطئه نیز شکست خورد.

فرمانده انتظامی استان سمنان از ثبت 527 هزار تماس در سامانه 110 استان در سال گذشته خبر داد و گفت: 42 درصد از این تماس ها کار شده و مابقی راهنمایی های ضروری به مردم انجام شده که 34 درصد افزایش داشته است. نسبت به سال قبل.

حسنی گفت: در مدت مذکور سه تن و 60 کیلوگرم مواد مخدر در استان کشف و 27 باند قاچاقچی منهدم شد. اما این مشکل را نمی توان بهانه ای برای محموله های مواد مخدر در این استان کرد. بنابراین پلیس سمنان همیشه موظف است. در جاده ها و مبارزه سخت با فروشندگان، دلالان و قاچاقچیان مواد مخدر.

وی با بیان اینکه با تلاش نیروی انتظامی سمنان منطقه امن محسوب می شود، افزود: مجرمان و مخلان نظم عمومی ظرف 72 ساعت محاکمه و دستگیر می شوند و کمتر افرادی که نظم عمومی را تهدید می کنند. به مراجع قانونی ارائه شود.

دکمه بازگشت به بالا