اجتماعی

امضای تفاهم‌نامه کمیته امداد و مرکز تحول و پیشرفت ریاست جمهوری – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین، تفاهم نامه همکاری کمیته اضطرار و مرکز همکاری های تحول و توسعه ریاست جمهوری با هدف بسترسازی برای بهره برداری از این پروژه انجام شد. فن آوری و با حضور سید مرتضی بختیاری رئیس کمیته اضطرار و سیروس وطن خواه مقدم رئیس مرکز تعاون توسعه و تحول رئیس جمهور نوین برای توسعه کار برای جامعه هدف امضا شد.
را
رئیس کمیته امداد سیل در این مراسم با شعار سال “تولید، دانش بنیان، اشتغالزایی” گفت: مصمم هستیم در حوزه نوآوری و کار مبتنی بر دانش نقش جدی ایفا کنیم. کمیته امداد سیل کار.
را
وی در خصوص کار حدود 300 نوع کار در خانواده های تحت حمایت گفت: برای تثبیت کار ایجاد شده باید با رویکردی جدید تغییری در برنامه کاری ایجاد کرد.
را
بختیاری با اعلام اینکه سقف محل کار مشتریان در سال جاری به 300 میلیون تومان در کارهای بلندمدت تا سقف 5 میلیارد تومان از محل منابع افزایش یافت، گفت: شناسایی، تسهیل و توسعه فعالیت های جدید برای اقشار محروم با استفاده از پروژه ها. فن آوری به دنبال آن قرارداد مشارکت با مرکز همکاری های تحول و توسعه ریاست جمهوری منعقد خواهد شد.
را
رئیس کمیته اورژانس در مورد لزوم استفاده از مهارت ها صحبت کرد پیکربندی کشور بر لزوم تغییر در برنامه کاری تاکید کرد و گفت: نوآوری باید در زنجیره تولید جریان داشته باشد. امسال پیله کشور 11.5 درصد بود. اخذ شده مدجایان توسط کمیته امداد تولید می شود و زنجیره ارزش این شرکت با فرش های مدجایان ثبت جهانی ادامه دارد.
را
وی گلخانه‌داری را از دیگر مهارت‌های ابداعی دانست و خاطرنشان کرد: از نظر دامی، مددجویان کمیته امداد حدود سه میلیون رأس دام دارند.
را
بختیاری به نصب پنل های خورشیدی برای ذی نفعان اشاره کرد و ادامه داد: ساخت نیروگاه های خورشیدی کوچک برای ذی نفعان اگرچه شغل محسوب نمی شود اما درآمدزایی دارد و در جامعه پایدار و پایدار است.

دکمه بازگشت به بالا